TOP DZIALKI

Najczęściej zadawane pytania:

Aby wymienić punkty questowe, skorzystaj z komendy /questy, a następnie kliknij rudę złota. Tam znajdziesz opisane informacje na temat komendy wymiany, nagrody oraz kosztu, a także ilości pozostałych do wykorzystania punktów.

Aby sprawdzić dostępne teleporty, użyj komendy /warpy lub sprawdź tablicę na /warp warpy. Tam znajdziesz wszelkie informacje na temat miejsc teleportacji dostępnych na serwerze.

Drogi użytkowniku. Niestety, jako członkowie Administracji, nie możemy ręcznie wprowadzić wszystkich propozycji. Proponujemy, abyś przedstawił/a swoją propozycję na naszym Forum! http://realcraft.pl/skrot/?u=bfl

Aby powiększyć działke, wpisz /dzialka powieksz. Ceny i wymiary działek znajdziesz pod /dzialka ceny. Pamiętaj, aby zrobić screen'y działki, ponieważ przy powiększaniu mogą zniknąć ramki, obrazy, plony oraz stojaki.

Listę niedozwolonych modyfikacji znajdziesz na naszym Forum. (link: http://realcraft.pl/skrot/?u=snH ) Pamiętaj, że jeżeli modyfikacja nie znajduje się na liście to nie oznacza to, że jest dozwolona.

Stackowanie zwierząt pozwala Ci mieć ich więcej na działce. Zabicie zestackowanego zwierzęcia zwiększa proporcjonalnie exp, poziom pracy oraz zdobyte przedmioty.

Cobel niespodzianka (cobblex) to specjalny przedmiot, z którego wypadają przeróżne rzeczy. Można go stworzyć komendą /cobblex, lecz musisz posiadać 9 stacków bruku w ekwipunku.

Jeśli nie wiesz jak znaleźć i wysłać swoje logi czatu w grze, udaj się do poradnika na naszym forum i postępuj zgodnie z instrukcjami - http://realcraft.pl/skrot/?u=Ssl

Zwierzęta i moby agresywne respią się same - zwierzęta poniżej 300, a moby agresywne poniżej 375 graczy online.

Na naszym serwerze surowce wypadają z kamienia, szanse na drop znajdziesz pod komendą /drop. Wyjątkiem jest redstone, węgiel oraz lazuryt, który wypada z rud, które znajdziesz na /warp s, bądź w kopalni VIP. Kopać możesz na swojej działce, /warp kopalnia, bądź na otwartym świecie /warp s.

Szczęście to zaklęcie, które na naszym serwerze zwiększa szansę na wydropienie większej ilości surowca z kamienia. Dla przykładu - możesz otrzymać komunikat na chacie, że otrzymałeś Diament x3.

Wszystkie przedmioty, których nie zdobędziesz na działkach/kopalni (budulce, itemy z mobów, wodę, lawę, itd.) możesz znaleźć przenosząc się do otwartego świata, wpisując /warp s.

Użyj komendy /money, aby sprawdzić swój stan konta. Możesz jeszcze to zrobić wygodniejszym sposobem przytrzymując tabulator. Jeżeli chcesz sprawdzić listę przelewów, wpisz /przelewy

Jeżeli chcesz mieć działkę obok swojego znajomego lub w innym miejscu, możesz wpisać /dzialka przenies stojąc na wolnej działce o tym samym poziomie, który posiadasz. Istnieje możliwość przeniesienia działki obracając ją, wystarczy wpisać /dzialka przenies potwierdzam [o ile stopni np. 90, 180]

Nasz serwer posiada profil na TikToku, na którym udostępniamy na nim nowości i ogłoszenia z życia serwera, prowadzone eventy/wydarzenia, backstage oraz wiele ciekawych treści. Zaobserwuj nas na TikToku, aby niczego nie przegapić! https://www.tiktok.com/@realcraft.pl

Kontakt

Użyj chatu facebooka(prawy dolny róg ekranu) aby skontaktować się z administracją!