Jump to content
Sign in to follow this  
Mordensoldier

odrzucone [propozycja] A-C

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: 075

Propozycja dotyczy (tytuł): Zmiana antycheata

Opis propozycji: Proponuję zmienić plugin AntyCheat, ponieważ ten zainstalowany na rilkrefcie jest słaby jeśli chodzi o granie z nim, bo:

• Podczas walki w wodzie można dostać kicka za Jesusa i stracić wszystkie przedmioty,
  • Podczas budowania wieży z bloków, w celu np. wrócenia do miejsca wyżej, antycheat cofa nas w kilka kratek niżej w postawione wcześniej bloki lub obok nich, przez co łatwo jest zginąć od upadku z wysokości,
  • Czasami podczas przechodzenia po blokach z wersji 1.13 (np. koralowce, które można znaleźć na /warp kopalnia) jesteśmy cofani, a po jakimś czasie wyrzucani,
  • Podczas skakania po 'trampolinach' istnieje szansa na wyrzucenie z serwera lub cofnięcie gracza na wcześniej użytą 'trampolinę'.

Możecie go zmienić np. na PAC.

Dodatkowe SS'y: ...

Edited by Mordensoldier
  • Like 1

Nie wiem, nie byłem, nie widziałem ale jeśli faktycznie jest z tym tyle problemów no to trochę głupio i faktycznie przydałoby się zmienić. 

Duuuuuuuuuużo zielonego bo to znaczy że jestem pozytywnie nastawiony na proponowane zmiany. 

• Like 1

Również przy próbie oswojenia lamy, można dostać kicka za fly.  Jestem jak najbardziej za zmianą owego AntyCheata. 

• Like 1

HeadAdmin

Zobaczymy, co da się zrobić.

HeadAdmin

Ze względu na poprawkę Właściciela w tym pluginie, nie powinno już wywalać z takie rzeczy.

HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.