Jump to content
Wybierz Administratora Tygodnia 17-23.06.2019 Read more... ×
[NOWY] Regulamin Serwera Minecraft Read more... ×
Titlo

odrzucone [Propozycja] Rangi

Recommended Posts

nick: Titlo

Propozycja dotyczy (tytuł):  Rangi

Opis propozycji: Mam pomysł na range którą można będzie można kupić u was w sklepie ale ona będzie na zawsze wiadomo cena nie może być za mała bo na zawsze np jakieś 40- 50 zł. Ranga ta by zawierała diamentową zbroje co ileś dni jakaś ilość pieniędzy do odebrania np 10 000 za tydzień oraz możliwość naprawy tylko zbroi bo gdyby dodać naprawę kilofów i mieczy ludzie nie chcieli by wykonywać licytacje o kilofy i miecze 

Niestety Screenów nie mam ale myślę że propozycja przejdzie.

• Like 1

Posiadamy już dwie rangi premium i myślę że tyle wystarczy.

A cena 40 - 50 zł to moim zdaniem za mała kwota aby kupić rangę na zawsze.

Jestem na nie.

Posted (edited)

Wiem co autor posta ma na myśli, jednak po dłuższym przemyśleniu uznałam, że to byłby jeden wielki bałagan. Co do rang, jest dostępność tylko zakupu ich na określony czas. Vip i sVip 30-60d, za punkty questowe VIP 2d, oraz jedną niestandardową "Bogacz". Może i by to urozmaiciło w pewnym sensie grę, ale bardziej spowodowałoby, że czat byłby mniej czytelny, przez co minusy przebijają plusy tej propozycji. 

Edited by Jibyeol

Posted (edited)

Jestem na nie, ponieważ wprowadzenie takiej rangi na serwerze RealCraft zwiększyłoby ilość kradzieży kart rodziców przez ich dzieci. Reszta powodów wyżej.

Edited by Mordensoldier
  • Haha 2

Jestem na nie. Z jednej strony ranga na zawsze to spoko pomysl, ale musiala by dawac na tyle malo, zeby oplacalo sie kupowac tez te czasowe. Also tak jak wyzej, czesc osob bralo by karty rodzicom xD

A ja widze sprawe z nieco innej strony- możesz w jednej chwili posiadać tylko jedną range premium, i w tym świetle oferta rangi będąca w twojej propozycji nieco blednie przy rangach vipowskich. Oczywiście myśl wprowadzenia tego typu rangi wydaje się być ciekawym pomysłem, ale może na nieco innych warunkach- może po dodaniu możliwości /fly taka ranga stałaby się bardziej atrakcyjna, bo mając wybór wole jednak mieć tego vipa za tam powiedzmy 12 zł miesięcznie. 

HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.