Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: 

Ril

2. Wiek: 

16 (za miesiąc już 17)

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: 

Tak

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 

Jeśli chodzi o tą edycję to od 10.03, ponieważ piątek i sobotę miałem zajęte z okazji dnia kobiet ;>

5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: ~4-5 w ciągu tygodnia, ~6-7 przez weekendy, tygodniowo ~35
- TeamSpeak3: Na różnych teamspeak'ach siedzę praktycznie cały czas, ale trudno określić ile godzin, na pewno więcej, niż na serwerze.
- Forum: Z forum raczej nie będzie problemu, ponieważ aktywność nie jest duża, byłem administratorem na forum, gdzie dziennie było ok. 350 aktywnych użytkowników i wtedy faktycznie, nawet na telefonie ta aktywność była wysoka. Wracając do pytania, ciężko określić tutaj ilość godzin, ale na pewno wystarczająco, nic mnie nie ominie.

6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? (/stats) (dowód ss): 

link

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów):

Nie.

8. Parę zdań o Sobie. [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:

Dobrze, to może pierwsze się krótko przedstawię. Nazywam się Wojtek, mam 16 lat, uczęszczam do 1 klasy liceum w Bielsku-Białej, niedaleko Katowic. Interesuję się grafiką komputerową, pracuję w Photoshopie i After Effects. Zaczynam również powolutku uczyć się języka C#, żeby odejść troszkę od tego frontendu do backendu. Tworzę grafikę na zamówienie (ha, mogę was nawet zaskoczyć, bo jestem autorem tych graficzek tutaj obecnych na forum typu "twoje podanie zostało zaakceptowane" :>), pomagam przy hostingu stron www oraz jako webmaster. Jak każdy z nas tutaj obecnych interesuję się również grami, ale nie ma ich dużo, zazwyczaj zostaję przy jednej na dłużej. Przez ostatnie kilka lat było to GTA:SA, a dokładnie SA:MP, aczkolwiek w tym momencie ta platforma zaczyna upadać. Minecraft'a zawsze uważałem za luźną gierkę, przy której można spokojnie się zrelaksować po ciężkim dniu, a tego mi teraz właśnie potrzeba, więc wracam na stare śmieci. Moja działalność w internecie? Dużo by tego wymieniać, ale może opiszę to szerzej w punkcie 10, bo widzę podobne pytanie.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?     

To jest pytanie, na które zawsze najciężej mi się odpowiada, ponieważ wolę to wszystko pokazać w praktyce, trzeba mi zaufać i tyle. Nigdy nie marnuję takiej szansy, by móc pomóc graczom. Właśnie tak. Od dawna nie same granie na serwerach daje mi satysfakcję, większość radość daje mi możliwość pomagania graczom i umilania im czasu. Zauważyłem to w sobie już bardzo dobrze. Jestem otwarty na wszelakie propozycje, rozmowy, dyskusje i pytania. Myślę, że dogadam się z administracją i samymi graczami. Szybko się uczę, przyjmuję krytykę (tą uzasadnioną krytykę), myślę, że jestem sprawiedliwy, odnoszę się do każdego z szacunkiem. Przerobiłem już różne sytuacje, rozwiązywałem spory nawet w administracji i mam ten swój osobisty sposób "bycia". Mam głowę pełną pomysłów, szczególnie dotyczących forum i ts'a. Może też dlatego, że widzę, że szukacie osoby do pomocy, rekrutacja jest ciągle otwarta, a kolejnych kandydatów nie ma, więc postanowiłem - a spróbuję, co mi szkodzi. 

10. Jakie jest twoje doświadczenie? [Nie tylko serwery Minecraft, a także inna działalność w internecie]:   

Dużo siedziałem w SA:MP, gdzie byłem w wyższej administracji 3 serwerów. Brałem udziału w otwarciu własnego projektu. Hosting i webmastering, czyli przygotowanie forum czy edycja stylu. W samym minecraftcie byłem raz w administracji, ale nie przypomnę sobie teraz co to był za serwer.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:   

Chęć niesienia pomocy graczom, otwarta rekrutacja i bardzo klimatyczny i dopracowany serwer z potencjałem.

12. Czy aktywnie udzielasz się na Forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode? (Jeśli tak, proszę udowodnić):

BBCode w tych czasach potrafi posługiwać się każdy 12 latek pierwszy raz sięgający do internetu, ponieważ mamy już te wszystkie efekty po prostu do zaznaczenia i kliknięcia na odpowiednią literkę, nie potrzebujemy podstawowej wiedzy z HTML'a jak znacznik <u> (underline) czyli [.u][/u] w bbcode.

13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): 

9/10, raczej nie popełniam błędów, ale no, nie będę się przechwalać.

14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: 

Tak, zapoznałem się.

15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: 

Oczywiście, sam stawiałem kilka serwerów TS i nimi zarządzałem.

16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]:

Tak, w internecie już rozwiązałem multum sporów i kłótni, wypracowałem dawno dobre do tego podejście i raczej nic mnie nie zaskoczy.

17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Forum?[Tak/Nie]:

Obecnie nie, jestem po dłuższej przerwie jeśli chodzi o taką "działalność internetową", chyba, że można zaliczyć webmastering forum.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KidMod

Jestem na TAK

Podanie ładnie napisane, sporo nam o sobie powiedziałeś oraz spełniasz wszelkie wymagania. Jedynym minusem jest kolor. Czerwony jest zarezerwowany tylko dla administracji 😉 Zmień kolor i będzie OK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwycięzca

Spełniasz wymagania, masz doświadczenie, podanie ładnie rozpisane. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawki zostały wprowadzone, nie mam zastrzeżeń. Jestem na tak.

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Punkt 4 nie wystarczy za bardzo więc nie wiem czy się dostaniesz ponieważ grasz tylko 3 dni więc co to jest?  Pograj jeszcze z miesiąc a potem złóż podanie 

Jestem na NIE

Edytowane przez Fibux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HeadAdmin

Podanie zostało wstępnie zaakceptowane! 
Na rekrutacje zapraszamy na naszego TeamSpeak3, dnia 20.03.2019 o godzinie 18:00!

W nicku prosimy dopisać <nick> /rekrutacja :fist:  
IP: ts.svrealcraft.pl 

V8Lfkxz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.