Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem hasła , Mój nick to Pawcio1970 . Serwer na którym zapomniałem hasła ip. serwera :  mc.svrealcraft.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwycięzca

Po 1 napisałeś wątek w złym dziale, powinieneś to napisać w dziale centrum pomocy, po 2 jest raczej nikła szansa, ze ktoś z adm poda ci jakie miałeś hasło, więc zalecam ci zmienić nick i grać na nowym nicku z nowym hasłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Wnioski do Zarządu Serwera" do "Centrum Pomocy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Centrum Pomocy" do "Archiwum - Forum dla Graczy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.