Skocz do zawartości
reclu7

odrzucone [Propozycja] Rozmiar działek

Rekomendowane odpowiedzi

Przy następnej edycji prosiłbym administracje o przemyślenie poszczególnych rozmiarów działek, ponieważ aktualnie trzy pierwsze wielkości są nieparzyste natomiast ostatnia parzysta co może niektórych, w tym mnie, irytować. Głównie chodzi o to, że ciężko czasem zacząć już jakiś projekt na działce 41x41, kiedy nie wiemy jak się przekopiuje na większą działkę, która będzie miała środek w innym miejscu. Wierze też, że dla innych to nie problem, ale zwiększyć lub zmniejszyć działkę o jeden również nie powinno być problemem. :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście nie potrzebowałem tego do tej pory liczyć i nie odczułem tego "fenomenu" za bardzo, ale jestem na Tak żeby to znormalizować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Admin Forum

@reclu7zastosuj się do wzoru.

Twój nick: ...

Propozycja dotyczy (tytuł): ...

Opis propozycji: ...

Dodatkowe SS'y: ...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TOP10

Jeśli faktycznie przeszkadza to graczom, to jestem za zmienieniem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak najbardziej jestem na TAK. Ja po powiększeniu swojej działki uznałem że tyle czasu zajęło by mi zmienienie wszystkiego tak żeby środek był środkiem, że zresetowałem działkę i zacząłem budować od zera. Przy działce 49x49 lub 51x51 faktycznie nie byłoby takich problemów.

Edytowane przez PiotRek135

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Propozycja została odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.