Jump to content
Sign in to follow this  
Varvick

odrzucone [Propozycja] Nagradzanie Działek

Recommended Posts

Twój nick: Varvick

Propozycja dotyczy : Nagradzanie Działek

Opis propozycji: Serwer jakby nie patrzeć oparty jest o działki i o twórczość graczy, która jest na nich zawarta- oczywiście budowle graczy nie raz widoczne są z daleka, jednak mało kto zwraca na nie uwagę, chyba że akurat gospodarz ma coś taniego do wciśnięcia w swoim działkowym sklepie. Moja propozycja brzmi więc następująco-

Organizowanie np co tydzień czegoś w stylu konkursu działek, gracze mogliby oddać tylko jeden głos na swojego faworyta, a zwycięska działka (lub jakaś topka) otrzymywałaby nagrody, i tutaj kolejny pomysl- zwycięska dostawałaby tygodniowego /warpa tj. jak w przypadku /vw, oraz warp ten wyświetlałby się co jakiś czas na chacie, tak jak inne "tipy", w ramach czegoś w stylu reklamy. 

Korzyści z tego płynące- na działkach pojawiałyby się nowe obiekty przykuwające uwagę, gracz dzięki wspomnianemu warpowi mógłby choćby zachęcić innych do skorzystania z jego oferty sklepu, możliwe że ilość działek wyglądających jak ohydne maszyny do robienia pieniędzy w jakimś stopniu zostałaby samoistnie ograniczona, być może gracze wyszliby spod ziemi i ze swoich lepianek. 

• Like 1

Jak dla mnie to ciekawy pomysł. Oczywiście typ serwera na jakim gramy faktycznie ma być głównie nastawiony na budowanie i spokojna egzystencja na nim. Jakby nie patrzeć, to gracze działki mają albo puste, albo zastawione wszędzie różnorakimi uprawami bez żadnych budynków. Gdy nie raz przechodziłem wśród działek nie wiele widziałem ciekawych budowli. Takie rozwiązanie na pewno w jakiś sposób by to poprawiło. Moim zdaniem ogólnie trzeba byłoby zwiększyć nacisk na zajęcie się działkami. Bo to one powinny być najważniejsze, a tak na prawdę nikt nie zwraca na nie żadnej uwagi.

Admin Forum

Jestem na tak powody wyżej

• Like 2
  • Wrr 1

Zwycięzca

Jest obecnie topka dzialek na servie i mozna innym polubic dzialki.

Jestem na neutral.

Topka działek według mnie jest wystarczająca. Natomiast twoja propozycja jest lekko wybrakowana bo co przypada w udziale vipom i svipom którzy posiadają już takie /vw. Jestem na nie.

No bardzo wystarczająca, nie masz z niej nic równie dobrze możesz wybudować tam kamiennego, wymownego penisa skierowanego w stronę ekstetyczniejszych działek. Wybrakowana dla VIP? Naucz ty się czytać

• Like 1

Admin Forum

Topka działek to nic więcej jak kilka tysięcy złotych w polubieniach. Żeby znaleźć się z niej trzeba płacić za wpisanie komendy /p polub przez graczy. Propozycja ma sens, jednak przy tym konkursie zakazać powinno się płacenia za punkty. Innym rozwiązaniem jest taki sam konkurs, jednak działki byłyby oceniane przez członków administracji. Utworzony zostałby specjalny wątek na forum, w którym gracze mogliby zgłaszać się do tego właśnie konkursu. Ponieważ i tak kilka razy w tygodniu administracja w eventach rozdaje kody na VIPy na 5 dni, to dobrą nagrodą dla zwycięzcy byłby taki kod. Dodatkowo jedna działka mogłaby wygrać raz na ≥2 tygodnie, żeby nie było czegoś takiego, że przez cały czas wygrywałaby jedna osoba. Ponawiam swoje "na tak". 

Edited by Havoc

Jestem na tak. Myślę, że wynagradzanie takie jest dużą motywacją dla niektórych budowniczych na serwerze.

Pozdrawiam

Mod

Gdyby istniał taki konkurs to na pewno byłaby potrzeba zrobienia wyznaczonej komisji, której zdanie by miało większe znaczenie od graczy. Powodem tego jest, iż osoba biorąca udział w konkursie po prostu kupowała by polubienia od innych, a to by skutkowało nieuczciwą wygraną. Fakt, że niektórzy tak się wybili na top działek to może akurat na takim konkursie by wygrała osoba zasługująca.

Z wahaniem jestem na TAK

• Superka 1

KidMod

Według mnie pomysł bardzo dobry i jestem jak najbardziej na TAK.

Dodając jeszcze od siebie, według mnie termin powinien być trochę dłuższy, minimum 2 tygodnie + każdy okres mógłby mieć swoją tematykę np.

posąg, rakieta, farma czy coś w tym stylu. Zachęciłoby to graczy do rozbudowywania swoich działek, jak i chęci zdobycia nagrody 🙂

• Like 1

HeadAdmin

Witam.

Co do samej propozycji - bardzo dobry pomysł. Jednak jest jedno "ale". Propozycja zostaje chwilowo zawieszona (tzn. wątek zostaje zamknięty, lecz nie rozpatrzony), a pomysł zostanie zaprezentowany Właścicielowi. Nie obiecuję, że propozycja zostanie zaakceptowana, ponieważ nie liczy się tylko pomysł, a jego zastosowanie. Trzeba patrzeć, czy po 1. faktycznie jest to potrzebne, po 2. czy będzie to popularne oraz po 3. będzie zachęcało Graczy do budowania znakomitych budowli na swoich działkach. To wszystko musi zostać na spokojnie omówione i przedyskutowane.

Tak jak wspomniałem wyżej - wątek zawieszam.

Miłego dnia/wieczoru,

HeadAdministrator @Bvcha

• Like 1

Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.