Skocz do zawartości
Havoc

odrzucone [Porpozycja] Money, exp, top

zienteKK

Havoc +7

eryter22 +1

Miner-x14 +1

Wiadomość dodana przez zienteKK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Havoc

Propozycja dotyczy (tytuł): Dodania nowej rzeczy na serwer

Opis propozycji: Witam, przychodzę do was z nową bardzo ciekawą propozycją. Mianowicie na serwerze bardzo bardzo trudno jest zdobywać pieniążki, na przykład ja chodząc nic nie dostaje, toż to skandal. Proponuję dodanie możliwości otrzymywania pieniędzy oraz punktów questowych, a także dodanie nowego rankingu TOP, za wykonywanie podstawowych czynności, takich jak chodzenie, jedzenie, leczenie się, itd. Użytkownik za każdą przebytą kratkę, uleczone/zadane pół serca, uzupełnione/utracone pół punktu głodu, postawiony/zniszczony blok, zbudowany zaawansowany system redstone(dla przykładu redstone+dźwignia), napisaną literę, zebraną/posadzoną sadzonkę/roślinę, itd. otrzymywałby nagrodę. Pod koniec miesiąca top3 osób z nowego rankingu otrzymałoby nagrody, tzn. top1 (np.)op, top2 (np.)gm1 na edycję, top3 (np.)randkę z wybranym administratorem. Idąc za ciosem, rangi VIP, SVIP powinny zostać usunięte, ponieważ jest to p2w. Dodatkowo proponuję dodanie kar w tym oto rankingu. Otrzymanie upomnienia skutkowałoby usunięciem 10 000 (słownie: dziesięciu tysięcy) punktów z rankingu, co nauczyłoby graczy przestrzegania zasad. 

Dodatkowe SS'y:  Dziękuję, nie potrzebuję

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwycięzca

No proszę i pisze to ktoś kto mnie oskarża o bezsensowne propozycje. Przecież jest na servie ranking questowy w który zaliczają się czynności przez ciebie wymienione, więc nie widzę potrzeby robienia  takiej topki, w której byłyby przyznawane punkty za jakąś napisana literę czy inne głupstwa.Jestem na nie.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Na nie 

Ten serwer to nie jest jakiś tycoon, żeby na wszystkim zarabiać xD

Macie już questy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to sie nazywa dobra propozycja, a nie jakieś propozycji o tabliczce na warp dzialki

Jestem na tak

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Który administrator chciałby umówić się ze mną?!

Początkowo nie wiedziałem, jak w ogóle podejść do tej propozycji bo czytałem ją z niedowierzaniem. Zarabianie na serwerze nie jest w żadnym stopniu trudne. Wystarczy posiedzieć w kopalni lub na surowcowej i sprzedawać materiały jakie się dostanie. A tego typu dodatki są całkowicie niepotrzebne. 

Oczywiście jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż. Jedni chcą mieć tabliczkę informującą ich gdzie zostali przeteleportowani, a inni topke za chodzenie xD
Jestem na tak

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za dużo to nie zdrowo, chodzić, jeść, leczyć się i zdobywać za to pieniądze?

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Propozycja została odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.