Jump to content
Miner_x14

odrzucone [Propozycja] Redaktorka

Recommended Posts

Twój nick: Xodraw

Propozycja dotyczy (tytuł): Dział Redaktorski

Opis propozycji: Proponuję aby na forum został dodany dział redaktorski. Zostałaby dodana ranga redaktor itp. Dział zajmowałby się takimi rzeczami jak:

-wywiady

-tygodniki

-"coś o" (krótkie informacje o graczach)

-Q&A

oraz własna twórczość graczy

Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana to oczywiście jestem chętny do opiekowania się takim działem, jeśli ktoś chcę dodatkowe informacje to zapraszam na ts w godzinach 18+

Dodatkowe SS'y

• Like 1

Zwycięzca

Wywiady z graczami? Informacje o graczach? Twórczość graczy? Wybacz, ale pewnie i tak nikt tego by nie czytał, kiedyś była propozycja z gazetką serverową i została odrzucona, więc pewnie i odrzucona będzie ta propozycja. Jestem na nie.

To by był nawet fajny pomysł, gdyby serwer był o wiele, wiele większy. Ludzie,  jak chcą sie czegoś dowiedzieć o kimś, to po prostu starają sie z nim złapać kontakt. Nie jest to problematyczne. 

Sama osobiście chciałabym się też zaangażować w coś takiego, ale może nie być wielu zainteresowanych tak, jak wspomniał eryter. 

• Superka 1

TOP10

Pomysł mi się również podoba, ale jak już wyżej zauważono nie będzie pewnie się to cieszyć dużym zainteresowaniem.

Ciekawy pomysł, może dzięki niemu więcej osób zaglądałoby na forum. Jestem na tak.

Admin Forum

Świetna propozycja, jestem także za tym, aby PWWP zrobił tygodnik ercekowy, który byłby wysyłany do wszystkich użytkowników VIP+ pocztą Polską(lub Angielską). 

• Superka 1

Propozycja godna dodania, będziemy mogli dowiedzieć się ciekawych rzeczy o administracji bądź zwykłych graczach.

Na tak.

KidMod

Według mnie, propozycja nie jest do końca dobrym pomysłem. Powodem jest fakt, iż graczom może to się znudzić po pewnym czasie oraz do takich rzeczy jest stworzona strona internetowa i ta na Facebooku.

Jestem na NIE.

Się wypowiem bo dawno dawno temu na pewnym serwerku zostało stworzone coś podobnego i powiem szczerze: przyjęło się super. Cały czat o tym mówił i wszyscy byli zachwyceni, twórca tej gazetki nie miał chwili spokoju, bo pisało do niego mnóstwo osób, które chciały się w niej znaleźć.

Tylko jeden problem: zainteresowanie spadło po jakiś 2 tygodniach, znudziło się i graczom, i redaktorowi.

Nie popieram, to jest fajne ale na chwilę.

A ja przypomnę, że jakiś czas temu funkcjonowała gazetka robiona przez Wit22 I z tego co pamiętam cieszyła się zainteresowaniem przez cały czas jej wydawania. Chętnie zaangażowałabym się w coś takiego. 

Jestem na TAK.

HeadAdmin

Witam.

Pomysł jest dość kreatywny oraz ma potencjał. Czytając opinie pod tą propozycją ktoś trafnie stwierdził, że to może funkcjonować dość krótko (początkowo będzie fajnie, z czasem zacznie być mniej popularne). Nasuwa się pytanie - czy ta propozycja jest tak ważna, żeby ją wprowadzić? Według mnie to jest tylko ulepszenie Forum. Do tego minusem jest to, że zarówno Forum, ale i także FanPage mają już podobne zastosowanie (jak ktoś nie wie to istnieje taki wątek "Biuletyn Informacji Gracza"). 

Tutaj pozostawiam ostateczną decyzję naszemu Opiekunowi Forum, którym jest nasz kochany Admin @Kaelus i to on zadecyduje, czy to faktycznie jest nam potrzebne.

Miłego dnia/wieczoru,

HeadAdministrator @Bvcha

Opiekun

Pomysł bardzo mi się podoba, ale myślę, że nasze Forum nie jest jeszcze gotowe na takie zmiany.

Musimy troszeczkę poczekać, ponieważ wprowadzenie takiej innowacji teraz spowodowałoby, że umarłaby ona po ~2 miesiącach.

Opiekun

Propozycja została odrzucona!

Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.