Skocz do zawartości
Miner_x14

odrzucone [Propozycja] Punkty Questowe

zienteKK

+8 Miner_x14

+1 eryter22

+1 GTSG_87

-2 vShinji (kolor czerwony)

Wiadomość dodana przez zienteKK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Xodraw

Propozycja dotyczy (tytuł): Dzielenie się punktami questowymi

Opis propozycji: Moja propozycja polega na dodaniu pluginu, który umożliwia wysyłanie, wymienianie punktami questowymi, uważam, że wtedy poprawiłoby to ekonomię serwera, można by było wymieniać się punktami questowymi za pieniądze na serwerze itp.

Dodatkowe SS'y: zbędne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwycięzca

Wymiana punktami questowymi z innymi? Owe punkty są nagrodą dla danego gracza za wykonanie questu, nie widzę tego jakoś, żeby można było nimi tak handlować. Wtedy topka punktów questowych, mogłaby być przejęta przez graczy, którzy po prostu powykupywali punkty od innych graczy. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Punkty za questy powinny być czymś wyjątkowym, a nie zwykłym czymś do kupienia. W tym rozwiązaniu widzę tylko jedno rozwiązanie - gracze składają się na głowę czarnego szkieleta, a jeżeli można stworzyć witchera (nie jestem pewny, dawno nie grałem na tym serwerze), to zamiast polepszyć ekonomię, zostałaby ona całkowicie zmieciona. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myslę ze by bylo dobre gdyz ktos potrzebuje np 1k punktow questowych do vip to musi zrobic qeuesta 

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy gracze,  jeśli się nie myle to na serwerze jest ranking zdobytych punktów, a nie ranking posiadanych punktów, więc jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.