Skocz do zawartości
PUBG

Problem z TS [PUBG]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: PUBG

Miejsce (TeamSpeak/Forum/Serwer MC): Team Speak

Opis sytuacji: Podczas aktualizacji TS na 3.2.3 wyskakuje mi okienko podane w ss. Da się to naprawic? Próbowałem już ale nie daje rady.

Dodatkowe ss'y [niewymagane]:

https://zapodaj.net/29e1bc046a3b3.jpg.html

P.S. Dodam że nie moge wogóle być na tej starszej wersji. Aktualizacja jest WYMAGANA!

Edytowane przez PUBG
NieDopisanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co znalazłem w internecie jest do błąd który naprawia się po zaktualizowaniu systemu. Jedna z aktualizacji dodaje ci brakujące pliki. Dodatkowo pojawiały się propozycję do re-instalacji Visual Basic, Visual C++.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, GamingBorsuk napisał:

Z tego co znalazłem w internecie jest do błąd który naprawia się po zaktualizowaniu systemu. Jedna z aktualizacji dodaje ci brakujące pliki. Dodatkowo pojawiały się propozycję do re-instalacji Visual Basic, Visual C++.

To co polecasz zrb? aby działało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, PUBG napisał:

To co polecasz zrb? aby działało?

Najlepiej zrób wszystko, w takiej kolejności:

Re-instalacja Visual C++, jeżeli nie pomoże to re-instalacja Visual Studio, gdy to też zawiedzie to spróbuj zaktualizować system zaznaczając wszystkie dodatkowe aktualizację. Niestety więcej pomysłów nie mam. Pamiętaj żeby te programy które instalujesz miały jak najnowszą wersję czyli 2017.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem cos takiego po tym jak zrobiłem formata kompa, TS zaczął działać jak pobralem Service Packa potem juz byl luz, wyżej kolega pisze reinstallach c++ i visuala, a z tego co pamiętam to sam to robiłem i nie pomogło. Ogarnij service pack i zobacz czy działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Miner_x14 napisał:

Miałem cos takiego po tym jak zrobiłem formata kompa, TS zaczął działać jak pobralem Service Packa potem juz byl luz, wyżej kolega pisze reinstallach c++ i visuala, a z tego co pamiętam to sam to robiłem i nie pomogło. Ogarnij service pack i zobacz czy działa

Service Pack jest pobierany przy aktualizacji systemu używając Windows Update. Więc jakby nie patrzeć to właśnie mu zaproponowałem dodając, żeby zaznaczył wszystkie dodatkowe zawartości aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwycięzca

W takiej sytuacji ja bym polecił po prostu kupić nowego kompa i może wtedy będzie ci Ts3 działał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Centrum Pomocy" do "Archiwum - Forum dla Graczy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.