Skocz do zawartości
eryter22

akceptowane [Propozycja] Dodanie minigier

Rekomendowane odpowiedzi

TOP10

Twój nick: eryter22

Propozycja dotyczy (tytuł): Dodanie minigier

Opis propozycji: Po jakimś czasie od zbudowania domku i zebraniu itemków, graczom najczęściej się nudzi bo nie mają co robić na takowym serverze. Wtedy duża ich ilość opuszcza server bo się nim znudziła. Istnieją servery na których działki dla graczy są na 100 na 100 kratek i do tego mają ci gracze gamemoda i przyjemniej im się z tym gm 1 gra, dzięki czemu łatwiej im się buduje różne budowle na które na freebuildzie albo nie było by miejsca albo znacznie dłużej by się je budowało.  Dobrym pomysłem byłoby dodanie na server minigier takich jak : Survival Games, Blitz SG, Sky wars, Creative oraz takich, których wprowadzenie byłoby według administracji dobrym pomysłem. Taki zabieg na pewno zatrzymałby graczy zmęczonych monotonią freebuildu i zaprowadził pewien powiew świeżości na naszym serverze. Co mnie skłoniło do napisania tej propozycji? Otóż drastycznie mała ilość graczy na serverze i chęć, żeby im się na nim nie nudziło. Kiedyś na nasz server przyszedł pewien gracz i pytał się czy są tu jakieś minigry, oczywiście po usłyszeniu odpowiedzi ze nie ma poszedł z servera. Myślę, że taki tryb servera jaki obecnie mamy czyli czysty freebuild po prostu stał się zbyt przestarzały i należałoby wprowadzać to, czym najbardziej są zainteresowani gracze, czyli minigrami. Freebuild owszem był popularny ale to było jakiś czas temu, jeżeli chcecie, to może on pozostać jako jeden z dostępnych dla graczy trybów.  Pamiętajcie droga administracjo los servera leży w waszych rękach i to od was zależy czy chcecie coś w tej materii zrobić :)

Dodatkowe SS'y: Brak

• Superka 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TOP10

Jestem za. Przydałoby się zrobić takie lobby, w którym znajdowałyby się portale do różnych trybów gry takich jak freebuild, creative, skyblock itd. Na niektórych serwerach tak jest przez co nie nudzi się graczom tak szybko, bo każdy znajdzie coś dla siebie, a serwery tego typu nie upadają.

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TOP10

Propozycja nie jest zła, osobiście ucieszyłabym się z dodania minigier, które bardzo urozmaiciłyby rozgrywkę. Ale myślę, że to nie przejdzie, gdyż jedynym uzasadnieniem administracji będzie "To jest przecież tylko i wyłącznie serwer FreeBuild, i nic poza tym". A szkoda, bo uważam że przyniosłoby dużo korzyści dla serwera. Faktycznie, kosztowałoby to troszkę pracy, ale ja sama częściej odwiedzałabym serwer, który mi się znudził i nie tylko mnie. Jeszcze kilka miesięcy temu było ponad 100 graczy na serwerze, a teraz zaledwie 20?! 

Jestem na tak.

TO TYLKO MOJA OPINIA ;>

Edytowane przez MartaM123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nawet gdyby większość społeczeństwa serwera napisała o tym propozycję - nie dałoby pozytywnego skutku. Wielokrotnie było to proponowane. Były jakieś minigry, ale to nie wypalało. Propozycja fajna, lecz nie oczekujmy aż takich nowoczesności. Pozdrawiam!!

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minigra typu SG to jestem jak najbardziej na TAK.
Grałem kiedyś gdzieś w taką minigrę i mi się spodobała.

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TOP50

Jetsem na tak!

Pwowdy:

- Na nudy ciekawe

Wętpie że się przyjmie :/

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na Nie

RC zawsze byl FB i wedlug mnie dodanie MG bylo by słabe

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

I tak tego nie dodadzą, ponieważ jak kiedyś to było pwwp usunie te "tryby"

Edytowane przez fajnypiesel
  • Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to już niespodzianką, że planujemy dodanie minigier!
Owszem, nie wiemy czy będą one dostępne już w sobotę, ale trochę więcej prac i dostaniecie je!
Spodziewajcie się tego już na nowej edycji, na którą serdecznie zapraszamy w sobotę o 18! :love:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja została akceptowana!

Zostanie ona wdrożona przez odpowiedniego technika przy najbliższej okazji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Akceptowane"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.