Skocz do zawartości
Kaelus

ogłoszenie Biuletyn Informacji Gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Opiekun

Źródło wiedzy Gracza o RealCraft

 


 

- Dnia 07.09.2018 została otwarta nowa edycja, na której dodano możliwość blokowania skrzynek na działce, dodano dwa nowe rodzaje questów, zwiększono liczbę niektórych questów oraz naprawiono błędy z poprzedniej edycji!
- Tego samego dnia zostało otwarte nowe Forum! Niestety, nie konwertowaliśmy kont Użytkowników, co oznaczało, że wszystkie statystyki ze starego Forum zostały usunięte. Jednak dla 50 osób, stworzyliśmy rangę TOP50. Użytkownik posiadający takową rangę posiadają tytuł Użytkownika zatytułowany "Top 50" oraz szarfę, która pokazuje się przy każdym napisanym wątku. Oprócz TOP50, jest także TOP10, która posiada dokładnie takie same przywileje co TOP50, jednak zmienia się tytuł Użytkownika oraz kolor szarfy.

- Dnia 15.09.2018 o godzinie 17:00 zostaje otwarty nowy TeamSpeak3! Zostanie zmieniony wygląd oraz wprowadzono dwie topki. Dodatkowo, zmieniły się rangi dodatkowe oraz zostały dodane nowe rangi gamingowe! Serdecznie zapraszamy Was na otwarcie nowego TeamSpeak3!

- Dnia 22.09.2018 o godzinie 19:00 na naszym TeamSpeak3 zostaje organizowany event "Jaka to piosenka?" Zapisy trwają do godziny 18:30, 22.09.2018. Konkurs ten polega na tym, iż jeden z organizatorów puszcza piosenkę, a Uczestnicy mają określony czas na napisanie puszczanego utworu. 
Zapraszamy do wzięcia udziału!

Dnia 18.10.2018 z kopalni dla Graczy zostały usunięte rudy lapisu, redstone'a oraz węgla. Od teraz, sposób na uzyskanie tych surowców (lapisu i redstone) to mapa surowcowa, sklep VIP oraz sklepy Graczy.

- Dnia 19.10.2018 na mapie surowcowej zostało włączone PvP.

- Dnia 21.10.2018 została przebudowana strefa VIP. Od godziny 12:00 można znaleźć w strefie oczywiście enchant 30 lvl, sklep z jajkami zwierząt, sklep z cennymi przedmiotami oraz dwa skupiska kowadeł. Do tego, kopalnia VIP została ulepszona. Znajduje się w niej po 1% bloku żelaza, złota, szmaragdu i diamentu. Kopalnia resetuje się automatycznie co 5 godzin.

- Dnia 05.11.2018 ruszył konkurs na Forum pt. "Wojny działek"! Wszystkie informacje o nagrodach, zasadach i jury znajdziecie >>tutaj<<. Zapraszamy do wzięcia udziału!

- Dnia 12.11.2018 został otwarty END! Przez cały czas PvP będzie włączone, a granica mapy wynosi 1500 kratek. Administracja postara się regularnie regenerować mapę, bez lagów. Serdecznie zapraszamy!
 

 


 

  • Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HeadAdmin

@update

- dodano informacje o nowym TeamSpeak3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HeadAdmin

@update

- dodano informacje o kopalni dla Graczy

- dodano informacje o mapie surowcowej

- dodano informacje o strefie VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HeadAdmin

@update

- Dodano informacje odnośnie Endu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×