Jump to content
Sign in to follow this  
Kaelus

ogłoszenie Biuletyn Informacji Gracza

Recommended Posts

Opiekun

Źródło wiedzy Gracza o RealCraft

 


 

- Dnia  14.06.2019 zostanie otwarta NOWA EDYCJA!

 

 

 

Informacje ogólne

  • W każdej sekcji obowiązuje Taryfikator Kar. Jest to najważniejszy dokument, który przybliża nam, czego nie możemy robić oraz zostały w nim narzucone progi surowości kar. Należy się przestrzegać od łamania zasad. W przeciwnym razie, grozi to nałożeniem kary przedstawionej w odpowiednim taryfikatorze.
Administracja zobowiązana jest do sprawiedliwego ocenienia problemu Gracza, jak i sumiennego rozwiązania jego problemu. Każda osoba, która czuje się niesprawiedliwe osądzona ma prawo do złożenia odwołania od nałożonej kary. Powinno się to zrobić w dziale: "Apelacje do Zarządu Serwera" lub "Odwołanie od blokady", przy zachowaniu wszystkich wytycznych. Jeżeli któryś z Administratorów jawnie złamał zasadę któregoś z regulaminów/taryfikatorów, Gracz ma prawo złożyć na niego skargę. Nie należy tego robić w napływie silnych emocji. Powinno się szczegółowo opisać zaistniałą sytuację i w miarę możliwości dostarczyć dowody. Oczekuje się od graczy zachowania kultury i poszanowania dla drugiej osoby. Rekrutacja na poszczególne rangi powinna odbywać się przy zachowaniu wszystkich odgórnie ustalonych reguł. Warunki i wymagania przyjęcia do Administracji prezentowane są w odpowiednich działach przypisanych do danej sekcji. W dziale propozycji składamy swoje pomysły na rozwój i popularyzację serwera, dodanie czegoś nowego, edycji istniejących dodatków.  Skargi na Graczy powinny zawierać wymagany wzór, szczegółowy opis sytuacji. Mile widziane są dowody w postaci logów chatu, screenshotów. 

Poszczególne sekcje

Serwer FreeBuild

  • Na serwer wejdzie każda osoba, niezależnie od tego, czy ma konto Premium, czy też nie. Jedynym warunkiem jest zainstalowanie Minecraft'a z wersją 1.12.x/1.13.x
Jesteśmy gotowi na przyjęcie ogromnych ilości Graczy. Rozgrywka opiera się na innowacyjnym systemie działek. Każdy z Was ma możliwość wygenerowania jednej takiej. Dzięki zdobywaniu pieniędzy za m.in. sprzedaż surowców czy handel z graczami możecie swoją działkę powiększyć. Jej wymiary zaczynają się od 25x25, aż do 50x50! Codziennie prowadzone eventy pozwalają zdobyć pieniądze, cenne przedmioty, vouchery na VIP'a, SVIP'a, ogłoszenia, zmiany skina, czy też EXP!  Poza mapą z działki dajemy Wam dostęp do mapy "surowcowej". Znajdują się na niej przedmioty często niemożliwe do zakupienia w sklepie; zwierzęta, moby agresywne, wioski z villagerami, spawnery mobów, które możecie dowolnie podmienić używając jajka spawnującego. Wraz z postępem rozgrywki dodajemy mapkę "nether" oraz "end". Tam możecie oczekiwać kolejnych mobów, twierdz, spawnerów. Często podczas tych wydarzeń włączamy PVP, co daje możliwość pozyskania niecodziennych przedmiotów z innego Gracza. Nieodłącznym elementem naszego serwera jest arena PVP. Tam stajecie do walki. Liczy się to, kto wygra. Pamiętajcie, że przy śmierci tracicie wszystkie przedmioty z swojego EQ! Ważnym elementem rywalizacji są listy Top Graczy. Dla najbardziej pracowitych graczy czeka topka -pieniądzy, -punktów questowych; najsprytniejszych -ilość zabójstw; najszybszych -czasu przepisana kodu; tych najwytrwalszych -czasu online! Kolejnym sposobem zaistnienia jest zakup rangi "Bogacz", której posiadamy aktualnie 3 poziomy. Są one odpowiednio droższe i dają coraz więcej przywilejów, a zakupujemy je za walutę serwerową. Ważnym aspektem są rangi wspomagające grę. Do wyboru przychodzi konto VIP i SVIP. Do wyboru dochodzi także 100 level EXP, możliwość pisania kolorem oraz nowość - zmiana skina! Staramy się wprowadzać coraz to nowsze receptury. Są to przedmioty tworzone przez Administrację z myślą o urozmaicenie Wam rozgrywki. Ich przeznaczenie i crafting został opisany na stronie: https://realcraft.pl/?p=receptury

Forum

  • Rejestracja na naszym Forum idzie z duchem czasu. Od teraz konto można stworzyć łącząc się z platformą Google+ lub Facebook. Dajemy także możliwość połączenia istniejącego profilu Forum z wcześniej wymienionymi. Pamiętaj jednak, iż adresy mailowe muszą się z sobą pokrywać.
Administracja Forum z niecierpliwością czeka na Graczy w potrzebie. Służymy pomocą i chęcią rozwiązania problemu. Listę dostępnych administratorów znajdziecie w zakładce "Administracja". Na forum pragniemy prowadzić miłą i przyjazną atmosferę. W tym celu powstał system zgłoszeń. Gdy zauważysz wątek naruszający Regulamin Forum, użyj narzędzia "Zgłoś Odpowiedź" oznaczonego flagą. Innowacyjny system reputacji pozwala ocenić post wybraną reakcją. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów reputacji otrzymujesz tytuł widoczny dla wszystkich użytkowników. Jest on zmieniany po osiągnięciu odgórnie ustalonego progu. Stawiamy na rywalizacje! Wprowadzone zostają rankingi reputacji, ilości postów, najlepiej ocenianych wątków i najaktywniejszych Użytkowników ostatniego tygodnia, miesiąca, roku. Wraz z tym dodajemy historię wygranych. Wchodząc na czyjś, bądź swój profil, ukazuje się liczba dodanych postów, reputacji, data rejestracji, ostatnia wizyta online. Nowością na forum jest możliwość zmiany tła w edycji profilu. Dla osób uwielbiających budować będzie to okazja, do pochwalenia się swoimi dziełami, inni dodadzą screena z znanymi osobami. A jak Ty to zagospodarujesz? Urozmaicone zostało informowanie użytkownika o odwiedzinach jego profilu. U dołu konta znajduje się lista osób ostatnio wchodzących na profil i liczba jego wyświetleń.
  • Superka 2
  • Wrr 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Update, usunięto wszystkie informacje o starej edycji.

Dodano:

- Dnia 08.03.2019 o godzinie 18:00 zostanie otwarta Nowa Edycja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×