• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [propozycja] reputacja [Odrzucone przez Bvcha]
Twój nick: moprdensoldioer
Propozycja dotyczy (tytuł): forum
Opis propozycji: Proponuję zablokowanie możliwości nadawania użytkownikom negatywnych reputacji, ponieważ niektórzy, nawet administracja, nadają je nawet, gdy nie przeczytają postu. Negatywne reputacje są nadawane przez większość "ja nie lubie cie to masz tutaj moze sie poplaczesz xdd ale jestem k0z4q"
Dodatkowe SS'y:
[Obrazek: B4toAEB.png]
[Obrazek: 67417159_3454841098094403_60326369500059...e=5DE97342]

You and Me 4ever 
Proponuję odrzucić propozycję, ponieważ nigdzie w regulaminie forum nie ma napisane, że nie można dawać negatywnej reputacji innym graczom bez uprzedniego przeczytania posta. Poza tym, jestem pewien, że wszyscy czytają przynajmniej część wypowiedzi i mogą wywnioskować, czy jest pozytywna czy negatywna.
[Obrazek: 07f.gif]
Niestety, propozycja ta nie przekonuje mnie. Reputacje wyrabia się nie tylko postami, ale również na serwerze, czy teamspeaku, więc jeżeli ktoś daje reputacje minusową, może mieć ku temu miliony powodów. W końcu po to one są, żeby reagować na post/komentarz/użytkownika.
PS. Niepotrzebny ten obrazek zamiast ss'a, mogłeś po prostu dać "-", oraz szary kolor nieprzyjemnie się czyta ;)
Jeżeli na czymś Ci zależy, i zrobisz wszystko, aby tego dokonać, rozstąpisz oceany, oraz przeniesiesz góry.
(07-09-19, 19:34)Giecio napisał(a): Proponuję odrzucić propozycję, ponieważ nigdzie w regulaminie forum nie ma napisane, że nie można dawać negatywnej reputacji innym graczom bez uprzedniego przeczytania posta. Poza tym, jestem pewien, że wszyscy czytają przynajmniej część wypowiedzi i mogą wywnioskować, czy jest pozytywna czy negatywna.

‌Kochany Gieciu, idąc tą logiką, mógłbym napisać w dosłownie każdej propozycji, że nie ma czegoś takiego w regulaminie więc do odrzucenia. Głowa lamy? Nie ma w regulaminie, że taka może być.
Punkty questowe za przegrane godziny? Nie ma informacji w regulaminie questów(którego nie ma) o tym, że można nadawać takie punkty.
Zwiększenie dropu? Nie ma w regulaminie informacji, że można to zrobić.

Mam nadzieję, że w regulaminie masz chociaż wzmiankę o jednej osobie, która ma nick jak przedszkolak, ale chyba ona nie gra na tym serwie wiec idk.

(07-09-19, 19:52)JakubDJ napisał(a): Niestety, propozycja ta nie przekonuje mnie. Reputacje wyrabia się nie tylko postami, ale również na serwerze, czy teamspeaku, więc jeżeli ktoś daje reputacje minusową, może mieć ku temu miliony powodów. W końcu po to one są, żeby reagować na post/komentarz/użytkownika.
PS. Niepotrzebny ten obrazek zamiast ss'a, mogłeś po prostu dać "-", oraz szary kolor nieprzyjemnie się czyta ;)

‌Przykro mi, że moja propozycja nie przekonała Ciebie. Na forum opcja oceniania wątków w sposób negatywny jest tylko po to, żeby pokazać, że kogoś nie lubimy, a nie dlatego, że np.: pisze coś niezgodnie z prawdą.
PS. Obrazek dodałem, ponieważ chciałem wypełnić cały wzór, a ponieważ są to "dodatkowe ssy" to dodałem pieska.

You and Me 4ever 
Sam dajesz ze znajomymi grupowo ujemne reputki, typie XDDD

Jestem za odrzuceniem.
(07-09-19, 20:04)Somii napisał(a): Sam dajesz ze znajomymi grupowo ujemne reputki, typie XDDD

Jestem za odrzuceniem.

‌W przeciwieństwie ja nie narzucam nikomu do nadawania negatywnych reputacji. Jestem za odrzuceniem twojej osoby z tej społeczności

You and Me 4ever 
(07-09-19, 20:10)Mordensoldier napisał(a):
(07-09-19, 20:04)Somii napisał(a): Sam dajesz ze znajomymi grupowo ujemne reputki, typie XDDD

Jestem za odrzuceniem.

‌W przeciwieństwie ja nie narzucam nikomu do nadawania negatywnych reputacji. Jestem za odrzuceniem twojej osoby z tej społeczności
Pojawia nam się tu hipokryzja. Nie będziesz dobrze postrzegany za takie odpowiedzi, ja nie jestem za odrzuceniem Somii z forum.
Jeżeli na czymś Ci zależy, i zrobisz wszystko, aby tego dokonać, rozstąpisz oceany, oraz przeniesiesz góry.
(07-09-19, 20:10)Mordensoldier napisał(a):

Jestem za odrzuceniem.

To, że ludzie dają Ci ujemne, to nie moja wina, tylko ich decyzja. Weź typie idź na jakąś terapię, bo masz manię prześladowczą chyba. Twierdzisz więc, że osoby niezgadzające się z Twoim zdanie nie mają mózgu, bo ślepo słuchają mnie? XDDD
XD
widzę, że powstały dwie grupki - grupka administracji i somii oraz grupka szukająca problemów wszędzie, troszkę anty-administracja. Nie ma to jak kłócić się i mieć spiny w necie. 
Jeśli chodzi o samą propozycję to jestem przeciw. Nie widzę powodu, aby ujemne reputki zostały usunięte. Jak ktoś się z kimś nie zgadza to ma prawo z takiego czegoś skorzystać. Jeśli Ciebie obchodzą te ujemne reputki to  serdecznie współczuję.
Aby wstać, trzeba upaść.
Ja również jestem na NIE 
Każdy ma prawo do własnego zdania i czy to pozytywne czy negatywne, oceny powinny zostać.
Tylko w ciemności możesz zobaczyć gwiazdy.

~Martin Luter King

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości