• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone niesluszny ban [Odrzucone przez Bvcha]
filipidk
a4
Serwer Mc free build
1d
teraz
podczas pisania z moim znajomym na msg zapomniało mi się o komendzie /msg badz /r i napisałem na czacie globalnym stulejarz za co pan a4 stwierdził że było wiadomościa skierowaną do niego be żadnych podstaw dał mi bana na 1d  kolega z którym pisałem potwierdzi sytuacje.
Brak wzoru - popraw, zanim odwołanie zostanie odrzucone.

Byłam przy tej sytuacji, gdzie a4_ dał graczowi lazuryt, ponieważ potrzebował, a ten miał na zbyciu.
Nagle napisałeś na chacie "...stulejarz...". Po tym, jak zadał pytanie, czy to było kierowane do niego - odpowiedziałeś zwykłym "nie wiem".
1. Nie zaprzeczyłeś, co mogłeś zrobić, gdybyś naprawdę nie miał tego na myśli.
2. Tłumaczysz się żałośnie, że chciałeś odpisać komuś na msg. Dlaczego więc przed tym nie było żadnej komendy? Rozumiem pomyłkę w rodzaju: "m/sg nick stulejarz" lub "r stulejarz" ale całkowity brak pokazuje, że nie miałeś tego w zamiarze.
Na tsie, kiedy przyszedłeś dowiedzieć się więcej o powodzie, strasznie cwaniakowałeś, próbując z a4_ "idiotę", który uwierzy w tę bajeczkę.

Jestem na NIE. 
Została nadana najlżejsza forma kary za Obrazę Administracji i myślę, że jeden dzień wystarczająco Cię nauczy.
Zastosuj się do wzoru :)
xD, raczej to administracja forum jest od tego, żeby mówić o zastosowaniu się do wzoru. Ale skoro już musicie o tym wspomnieć, to napisał podanie zgodnie ze wzorem(nie mówię o nazwie wątku), jedyne czego nie zrobił, to nie wkleił pytań - w takiej sytuacji (z tego co wiem), administracja forum powinna to zrobić :).

Co do odwołania jestem na nie, za gapowe się płaci.
[Obrazek: 67417159_3454841098094403_60326369500059...e=5DE97342]

You and Me 4ever 
Administracja zdecydowała, że w obecnych blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.
Odczekaj karę i wracaj do gry!
~

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości