• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaakceptowane {Odwołanie} {Minecraft Serwer} Michvl [Zaakceptowane przez lisek213]
Nick zbanowanego: Michvl
Nick Administratora, który banował: Nie znam, a na stronie głównej w zakładce ,,bany" się nie wyświetla
Miejsce, w którym została nadana blokada: Serwer Minecraft
Długość bana: Chyba perm
Kiedy to się stało?: 14.08.2019 Coś po 23
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, zalogowałem się i po minucie mnie wywaliło :(
Screen bana: 
https://i.imgur.com/KPmeXCD.png
Proszę o szybkie rozpatrzenie tego odwołania.
Z tego co widzę dostałeś bana na ip za posiadanie ponad 5 multikont. Wątpię, żebyś po tym dostał unbana. Jestem na nie.
Jestem na tak bo to mój kolega z real life, przez ostatnie 2 dni nie grał na serwerze więc nie wiem jakby miał stworzyć te multikonta.
Moim zdaniem zaszło nieporozumienie i musiały być to osoby z naszego miasta które korzystają z usług tego samego dostawcy internetu.
Mam nadzieję że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, dziękuję za wysłuchanie.
(15-08-19, 09:55)eryter22 napisał(a): Z tego co widzę dostałeś bana na ip za posiadanie ponad 5 multikont. Wątpię, żebyś po tym dostał unbana. Jestem na nie.
 Wszystko fajnie, tylko, że nie posiadam żadnego multikonta.
Możliwe, że jest tak, jak kolega wyżej wspomniał, że MultiKonta zostały wykryte z tego samego IP, które może dzielić większa ilość osób. 
Czasem się tak zdarza, zwłaszcza że w ostatnich dniach nie widzę, aby zostało zbanowane inne konto na tym IP, więc może to być zwykły błąd.
„I don't smile in front of others. I want to seem intimidating so that they don't mistreat me.”
Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach można zdjąć blokadę.
Zapraszamy do dalszej gry!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości