• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Apelacja][Status wyrzucenia z administracji] xPerwoll
Mimo mego urlopu, dorzucę swoje 3 grosze.

Przypomnę, że dwa razy okłamałeś Zarząd Serwera, Administrację oraz Graczy na temat swojego wieku. Za pierwszym razem dostałeś swoją rzekomo drugą szansę, leczy Ty nadal brnąłeś w swoje. Mimo Twojego żalu i przyznania się do winy, otrzymałeś status wyrzucenia, gdyż było to (uwaga użyje mocnego słowa) żałosne.

Dodatkowo niemiło wspominam Ciebie w naszych szeregach, w szczególności po awansie na KidModa. Miałeś odwagę nawet drwić z członków Zarządu wyśmiewając ich lub rzucając róznorakie obelgi (oczywiście kryjąc się tym, że miała to być forma żartu - może i była, ale Ty przesadziłeś).

Jakoś nie widzę zmiany w Twoim zachowaniu, do teraz nie wiem ile masz naprawdę lat, a niejednokrotnie w tej sprawie kłamałeś (jak wspomniałem wyżej).
Co do wypowiedzi @MartaM123 - myślę, że każdy ma prawo się wypowiadać, mimo że nie uczestniczył lub nie był obecny podczas tamtych dziejów. Społeczność serwera to starsi, jak i aktualni Gracze, więc na podstawie apelacji, jak i zdań i wypowiedzi innych, mają prawo do przedstawienia swojego stanowiska. 

Ososbiście nie mam jakiegoś wielkiego urazu do Ciebie prywatnie, ale sam fakt Twojego zachowania w naszych szeregach sugeruje, że nie zasłużyłeś jeszcze na zdjęcie owej blokady.
Przykro mi, ale nie przyjmujemy toksycznych osób, w szczególności, że trudno jest przejść z złego człowieka na dobrego. 

Apelację pozostawiam dla reszty Zarządu do rozpatrzenia, a ja sam bym jej nie przyjął. Jak mówiłem - za wcześnie.
Także żeby nie było niedomówień - moja wypowiedź jest w 100% prawdą i tylko prawdą, więc nie mam zamiaru pisać "nie mam zamiaru nikogo urazić moją opinią", gdyż nie da się znieważyć kogoś prawdą, a sam próbowałem korzystać z łagodnego słownictwa.

Amen.
(15-08-19, 18:39)xPerwoll_ napisał(a):
(15-08-19, 15:56)Somii napisał(a): To, co teraz napisałeś w odpowiedzi na mój komentarz, kompletnie Cię pogrążyło. 
Pokazuje to, jaką osobą jesteś naprawdę i nie widać w tym, ani trochę skruchy za to, co zrobiłeś wcześniej. 
Zamiast się postarać naprawdę zrobić jak najlepsze wrażenie, Ty teraz oskarżasz dookoła innych i gadasz, jacy to oni są źli itd.
Na Twoim miejscu bym porządniej się przygotowała do Apelacji, bo to co się tutaj dzieje... istny cyrk.
(15-08-19, 17:58)Giecio napisał(a): Początkowo byłem neutralny, pomimo tego, że ciebie nie znam, oraz apelacja nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Jednakże, twoja odpowiedź na post Somii kompletnie mnie zniechęciła do jakiegokolwiek poparcia o usunięcie statusu wyrzucenia. Niestety, ale nie zasługujesz na to.

Jestem za odrzuceniem.

Jakim prawem wypowiadacie się w tym wątku, skoro nie było was podczas tej sytuacji, wasze odpowiedzi są zbędne.

(15-08-19, 19:56)MartaM123 napisał(a): Trochę śmieszy mnie fakt, że niektóre osoby powyżej, które nie mają zielonego pojęcia kim jest ten człowiek i nie znają jego sytuacji, mimo to wypowiadają się pod tym wątkiem nabijając tylko pościki. Może ja również nie powinnam nic pisać, jednak ja wtedy grałam na serwerze i pamiętam, gdy w tutejszej administracji byłeś.

Osobiście jestem bardzo NEUTRALNIE nastawiona do tego wszystkiego.

Rzeczywiście, bardzo dużo błędów popełniłeś w tamtym czasie, byłeś niesprawiedliwy wobec nas wszystkich, kłamałeś… Również Twoja odpowiedź pod apelacją nie jest zbyt w porządku, jednakże rozumiem, że to w ramach pewnej „obrony” czy wyjaśnienia.

Natomiast, staram się zawsze zrozumieć drugiego człowieka i mieć ludzkie podejście. Nie znam Cię prywatnie, nie wiem czy zmieniłeś się. Ponad rok to kupa czasu, w którym mogłeś się baaardzo zmienić i dojrzeć, albo przynajmniej zrozumieć swoje błędy i starać się ich nigdy więcej nie popełnić. Nie będę Cię skreślać ot tak, bo nie wiem jaki jesteś teraz i jaki masz zamiar być, jednak nie dając komuś szansy nigdy tego się nie dowiem.

Nie wiem co zrobi administracja, jednak jeśli da Ci szansę nie zmarnuj jej, bo jeśli zmarnujesz, wtedy stracisz kompletnie zaufanie u wszystkich, a raczej tego nie chcesz.

Miłego wieczoru <3

‌Generalnie to nie trzeba być piekarzem, żeby stwierdzić, że chleb smakuje jak pomyje. Wiec argument twoj jak i Marty to inwalida. Somii oraz Giecio nie musieli grac wtedy kiedy ty, zeby stwierdzic ze twoje zachowanie teraz jest gówniarskie i falszywe.
Odrzucam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości