• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaakceptowane Skarga na Serwerze na papanios [Zaakceptowane przez Bvcha]
Twój nick:...kamilosxd2006
Nick osoby oskarżanej:. papanios
...
Proponowana kara:.degrad z administracji
...
Miejsce (TeamSpeak3/Forum/Serwer):. Serwer
...
Opis sytuacji: ... Na czacie napisałem ./dzien i papianos sie do mnie tepnoł napisał czy mogę zabić żuwie a ja że nie ale on zaczoł zabijać
Screeny sytuacji (Wymagane jeśli miejsce to serwer): ... 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100039911837790&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDgtpcWWDRwcs7VuolcrdcQcV8mwKRTHdLqiJJZgMPQ1vEHAMNXwjr6XUMrN4NSQiFWBRAIUS4Dad3b&hc_ref=ARTmBpe7izMTzSUWVa4kT_Ak7fP6Pnn-j0eVhfqGNEADu1vJh1HSwUFpHkvWJ5XOa70&fref=nf musicie to skopjowaći t am wkleić w pasek szulania
Profil jest prywatny więc nie można zobaczyć dowodu. A papaionas zapewne ci zabił żółwie ponieważ miałeś ich ponad limit 7 żółwi.
.....

(30-07-19, 14:19)oldmancats napisał(a): Profil jest prywatny więc nie można zobaczyć dowodu. A papaionas zapewne ci zabił żółwie ponieważ miałeś ich ponad limit 7 żółwi.
miałem ich 11 a zabił 6 i itemy pozyskane z zabijania powinien albo oddać właścicielowi 
Wzoru tematu wątku nie ma - procenty będą.

Twoje żółwie zostały zabite, ponieważ przekroczyłeś limit zwierząt, który pokazany jest na /warp limity na serwerze. Jedynym błędem @papanios jest to, że nie powiedział Tobie o takim limicie i zabił żółwie bez wyjaśnienia - otrzyma za to stosowną karę.
Skarga na Administratora została zaakceptowana
Administrator zostanie należycie ukarany!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości