Jump to content

Jibyeol

ModChat
 • Content Count

  468
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Jibyeol last won the day on April 21

Jibyeol had the most liked content!

Community Reputation

179 Niepowtarzalny

About Jibyeol

 • Rank
  Elita Forum
 • Birthday 10/21/1998

Informacje

 • Nick
  Jibyeol
 • Data rozpoczęcia gry
  01/11/2019
 • Płeć
  Dziewczyna
 • Województwo
  warmińsko-mazurskie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak

Recent Profile Visitors

1,087 profile views
 1. Jibyeol

  Kto pod tobą odpowie?

  Ja Vertan?
 2. Jibyeol

  Wyraz na ostatnią literę

  Krajobraz
 3. Jibyeol

  X czy Y

  Starsza zawsze zachowa swój urok, ale wygodniejsza nowsza. Diamentowy miecz Grabież III z naprawą czy Złoty miecz Grabież VI bez możliwości nałożenia naprawy?
 4. Jibyeol

  odrzucone [Propozycja] Nowy spawn

  Brak zastosowania się do wzoru jest tutaj już wyrokiem niepowodzenia na tę propozycję. W każdym razie - Na spawnie znajdują się tabliczki, gdzie znajdują się podstawowe komendy, w tym teleport na działkę. W ekwipunku nowego gracza jest książka (Kieszonkowe Centrum Pomocy), która również zawiera takie oto informacje. Tyle mam do powiedzenia w temacie.
 5. Nick: Jibyeol Wiek: 20,5 Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?: Tak Style, w których potrafisz budować: Nowoczesny, Gotycki, Azjatycki, Starożytny, Apokaliptyczny... W wielu potrafię się odnaleźć. Jak oceniasz swoją znajomość WorldEdita? [od 1 do 10]: 9/10 Jak oceniasz swoją znajomość VoxelSnipera? [od 1 do 10]: 6/10 (Szybko się uczę, na pewno się douczę) W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność? [od 1 do 10]: 8/10 (Są momenty, gdzie przekracza nawet skalę) Pięć screenshotów Twoich budowli (wymagane): Napisz kilka zdań o sobie (i dotychczasowej działalności jako Budowniczy): Jestem młodą dziewczyną z ogromem wolnego czasu, który czasem nie wiadomo na co poświęcić. Lubię budować, w tym siebie wyrażam, ale też z każdą moją pracą staram się być oryginalna. Mam kilkuletni staż bycia w ekipie Budowniczych na poprzednich serwerach. Wielokrotnie nawet na RealCraft byłam proszona przez graczy o zbudowanie dla nich domków, czy innych konkretnych budowli. Mam bardzo duże doświadczenie w tym temacie, które było budowane przez okres ponad pięciu lat. Dlaczego właśnie Ty miałabyś zostać Budowniczym? : Jako, że byłam budowniczym na wielu serwerach, jak i Adminem, znam prawie, że perfekcyjnie WorldEdit. Co do Voxela, muszę się jeszcze podszkolić, ale myślę, że to nie będzie sprawiało żadnego problemu. Wiele osób wysoko ocenia moje budowle, dlatego wiadomo, że to wszystko przekłada się na rzeczywistość. Coś faktycznie musi w nich być, że przyciągają one wzrok. Jestem kreatywna, momentami aż przesadnie, że mogę poświęcić całą noc na budowanie, aby zrealizować swoje wszystkie pomysły. Poza tym, zawsze dodatkowy wand do pracy się przyda, jak i obie łapki. Zgłaszam chętnie swoją gotowość do pracy i mam nadzieję, że razem z resztą ekipy, będę mogła w pewien sposób dumnie oddawać budowle do serwerowego użytku. //edit Do eryter22 -> Z tego, co dowiadywałam się, nie musi być to 5 screenów różnych budowli, mają być po prostu moje. A co do budowli na konkurs, jest kompletnie inna, ponieważ poprzednio miałam domek w stylu nowoczesnym, z jak sama nazwa konkursu mówi - motywem wiosennym. To zostało zbudowane następnie po tym. Co do budowli specjalnej do podania - Nie jest bezpośrednio określone, że TYLKO zbudowane do podania, ale mają to być przede wszystkim użyte tylko do niego, a nie innych, już wcześniej udostępnionych w internecie, jak i innych forach.
 6. Jibyeol

  Witam

  Hejoo. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo
 7. Jibyeol

  Kto pod tobą odpowie?

  Nieee Klarowna?
 8. Jibyeol

  Kto pod tobą odpowie?

  Przykro mi Giglas?
 9. Jibyeol

  X czy Y

  I wojna światowa WOW czy Haha?
 10. Jibyeol

  Kto pod tobą odpowie?

  Jaa Buszek?
 11. Jibyeol

  Państwa Miasta

  Wenezuela Miasto na literę J
 12. Jibyeol

  X czy Y

  Tulipan Sprite czy Mountain Dew?
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×