Skocz do zawartości

`Lemon.

ModChat
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O `Lemon.

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Chłopak

Ostatnie wizyty

17 wyświetleń profilu
 1. X czy Y

  Ruskie kebab czy pizza
 2. Skojarzenia

  Regulamin
 3. "Ulubiona piosenka"

  7/10
 4. Sizek wita ;3

  Hejka
 5. X czy Y

  Czerń Liga legend czy dota?
 6. Skojarzenia

  Sędzina.
 7. 1. Nick na serwerze: LemonToZiomal 2. Wiek: 17 3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak. 4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 40 h. 5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: - Serwer: 30-40h. - TeamSpeak3: 20-30h. - Forum: 20-30h. 6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? (/stats) (dowód ss): 7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Nie. 8. Parę zdań o Sobie. [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]: Mam na imię Kacper, Pochodze z Gdańska, interesuję się informatyką oraz e-sportem. Jeśli chodzi o działalność w Internecie: Posiadałem własne serwery typu CS:GO, CS1.6, Garry's mod, MTA oraz Teamspeak3. Również znam się na korzystaniu z PuTTy oraz YaTQA, kiedyś bawiłem się w LUA, SM'ie oraz amxx lecz lepiej mi wychodzi modelowanie (np. w MTA). Na chwilę obecną zajmuję się tylko Teamspeak'iem, chociaż pewnie w dłuższej przyszłości mam w planach stworzyć coś większego. Obecnie uczę się profesjonalnie korzystać z VPS'a. 9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Gdyż mogę Pomóc z ogarnianiem syfu na chacie i nie tylko, staram sie być kulturalny jak mogę i jeśli ktoś będzie miał do mnie zastrzeżenia to poprawie się jeszcze bardziej. ;p 10. Jakie jest twoje doświadczenie? [Nie tylko serwery Minecraft, a także inna działalność w internecie]: Doświadczenie jeśli chodzi o minecraft to nie mam najlepszego, lecz posiadam doświadczenie w innych grach które wziąłem pod uwagę w punkcie 8. 11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Chętnie spróbuje czegoś nowego oraz pomogę troche. :] 12. Czy aktywnie udzielasz się na Forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode? (Jeśli tak, proszę udowodnić): tak, Potrafię. 13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): 9 14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak, znam. 15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Potrafie w 100%. 16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak. 17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Forum?[Tak/Nie]: Posiadam range na serwerze Teamspeak3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 8. X czy Y

  ślub CS:GO czy CS1.6?
 9. Siema, jak ja Kacper jestem, mam 17 lat i pochodzę z Gdańska, interesuje się w sumie informatyką oraz e-sportem. Mam nadzieję że miło tu spędzę czas :D
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×