Skocz do zawartości

xNadix

Moderator
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Neutralny

2 obserwujących

O xNadix

 • Tytuł
  Starszy Użytkownik
 • Urodziny 30.05.2001

Informacje

 • Nick
  xNadix
 • Data rozpoczęcia gry
  11.01.2019
 • Płeć
  Dziewczyna
 • Województwo
  podkarpackie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak

Ostatnie wizyty

170 wyświetleń profilu
 1. xNadix

  Państwa Miasta

  Macedonia Miasto na literę W
 2. xNadix

  odrzucone [Propozycja] Okno z dropem

  Spis itemów jakie mogłoby wygrać jest dosyć duża i zajmowała by dużo miejsca. Według mnie dodatkowo nieznajomość spisu jest bardziej ciekawsza i bardziej zaskakująca podczas otwierania Jestem na NIE.
 3. xNadix

  Państwa Miasta

  Xang Miasto na literę N
 4. xNadix

  "Ulubiona piosenka"

  Fajna nutka 9/10
 5. xNadix

  Skojarzenia

  Chemia
 6. xNadix

  Skojarzenia

  Reakcja
 7. xNadix

  Wyraz na ostatnią literę

  Interakcja
 8. xNadix

  Skojarzenia

  Jajko
 9. xNadix

  Wyraz na ostatnią literę

  Redaktor
 10. xNadix

  [Propozycja] Powiększenie map

  Powiększenie map wiąże się z przeciążeniem, które mogło by utrudnić grę innym. Na bieżąco surowcowa jest regenerowanab więc nie widze tutaj potrzeby jej zwiększania. Jeżeli mowa o end to tutaj by można było przykuć uwagę na naprawienie tych bugów :) Jestem na NIE
 11. xNadix

  Wyraz na ostatnią literę

  Antyk
 12. xNadix

  Kto pod tobą odpowie?

  Jestem! @MajorMon0gram
 13. xNadix

  Kto pod tobą odpowie?

  Jestem już Czekamy na @zienteKK
 14. xNadix

  odrzucone [Propozycja] Nagrody dla topek

  Fajny pomysł, ale tylko do danych topek by akurat pasował. Wydaje mi się, że topka działek też jest zależna od tego jak ktoś wykupi sobie polubienia , bądź jaką posiada rangę (gracz ma mniejsze możliwości od rang wyższych). Jestem na NEUTRAL.
 15. xNadix

  odrzucone [Propozycja] Nagradzanie Działek

  Gdyby istniał taki konkurs to na pewno byłaby potrzeba zrobienia wyznaczonej komisji, której zdanie by miało większe znaczenie od graczy. Powodem tego jest, iż osoba biorąca udział w konkursie po prostu kupowała by polubienia od innych, a to by skutkowało nieuczciwą wygraną. Fakt, że niektórzy tak się wybili na top działek to może akurat na takim konkursie by wygrała osoba zasługująca. Z wahaniem jestem na TAK.
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×