Jump to content

Kazo

Moderator
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobry

About Kazo

Informacje

 • Nick
  Kazociak
 • Data rozpoczęcia gry
  05/04/2011
 • Płeć
  Chłopak
 • Województwo
  mazowieckie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak

Recent Profile Visitors

1,928 profile views
 1. Warto dodać, że kody w /topkod również pokazywane są niepoprawnie. Aktualny prawdziwy rekord wynosi bodajże 1.18 sekundy, jednak na /topkod "sukces" jest zaniżany. Myślę, że ktoś do tego uprawniony zajmie się tą sprawą.
 2. Kazo

  [Propozycja] Nowa Kategoria w sklepie

  Patrząc na poprzednią edycję można zauważyć, że wodne materiały cieszyły się uznaniem graczy i często były wykorzystywane do kreowania naprawdę wyjątkowo pięknych działek, toteż jestem jak najbardziej za dodaniem do sklepu ów kategorii.
 3. Mega Oby zostało to wprowadzone, bardzo mi się podoba
 4. Kazo

  Oceń avatar osoby powyżej

  No takie 7/10
 5. Kazo

  akceptowane Bug z teleportacją na pvp

  Warto też wspomnieć, że zgon nastąpił w wyniku wylogowania podczas walki i właściwie nie ma żadnego poparcia w dowodach na to, co napisałeś.
 6. Kazo

  zamknięte Witam Serdecznie

  Nie jesteś tutaj jedynym z takimi zainteresowaniami, więc pewnie łatwo się zasymilujesz Witamy!
 7. Kazo

  odrzucone [Propozycja]Zmodyfikowany mob

  Raz na jakiś czas był robiony event tego typu, więc propozycja raczej zostanie odrzucona. Dodatkowo nie zastosowałeś wzoru.
 8. Ma to na pewno sens i lepiej obrazowałoby faktycznie aktywnych użytkowników. Jestem za oczywiście.
 9. Kazo

  akceptowane Propozycja nowy temat na forum

  W sumie to niezły pomysł. Jestem za. :)
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×