Jump to content

Miner_x14

Użytkownik
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Miner_x14 last won the day on May 14

Miner_x14 had the most liked content!

Community Reputation

106 Niepowtarzalny

2 Followers

About Miner_x14

 • Rank
  Postmaker

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. Miner_x14

  W jakim wieku...

  Jak można smarować masłem, a potem Nutellą, przecież to jest ohydne, to tak jakby smarować 2 razy masłem... od zawsze to wiem. W jakim wieku zrozumiałeś, że są polskie Obozy Śmierci
 2. Miner_x14

  W jakim wieku...

  jak cię jeszcze na świecie nie było w jakim wieku zrozumiałeś, że przed znakami interpunkcyjnymi (znakami emocji) nie stawia się odstępu w postaci spacji?
 3. Miner_x14

  odrzucone [Propozycja] OX

  Takie eventy były, ale obecnie administracja jest na tyle zbyt mało dobrze wykwalifikowana, żeby znaleźć czas, a następnie użyć mózgu do wymyślenia pytań.
 4. Miner_x14

  akceptowane [BUG] Cobblex Niespodzianka

  U mnie też jest ten błąd!!! mam nadzieje, że to naprawicie!!!
 5. Miner_x14

  W jakim wieku...

  w każdej parówce jest szczypta miłości osoby, która wrzuca do niej stare kapcie wiem to od dziecka w jakim wieku zaśpiewałeś swoją pierwszą Barkę zajadając się kremówką?
 6. Miner_x14

  W jakim wieku...

  Mieszkanie to zwiedzanie? Bo jak tak to nie pamiętam W jakim wieku zauważyłeś, że nie jesteś na takim poziomie intelektualnym jak inni?
 7. W sumie, jak administracja zrobi coś źle, to zawsze argumentem jest, że admin też człowiek, admin też gracz, ale w czasie gdy chodzi o obrazę wtedy, administracja jest w hierarchi wartości dużo wyżej. Jestem na tak loll
 8. Miner_x14

  odrzucone [Propozycja] Głosowanie

  XDDDDDDDDDD nie no kocham tego użytkownika i jego propozycje, które wcześniej przemyślał pod każdym względem. Jestem na tak, ponieważ wtedy gracze mniej lubiani na serwerze, będą bardziej dyskryminowani niż są obecnie.
 9. Miner_x14

  W jakim wieku...

  W wieku 13lat robiłem mojej nauczycielce od polskiego jajko na głowie, liczy sie? W jakim wieku zrozumiałeś, że nie wszystko co w Internecie to prawda?
 10. Miner_x14

  zamknięte elo

  @pKzizpiszesz "witam was kochani" czyli odnosisz się do wszystkich, czyli również do mnie, i powtarzam nie tęskniłem.
 11. Miner_x14

  zamknięte elo

  Nie, a co?
 12. Miner_x14

  W jakim wieku...

  AlE jaK To dO kOlEzAnKI coS PowIeDZieC REEEEEEEEEEE w jakim wieku było pierwsze wiadro u ciebie ziomeczku????????????????
 13. Miner_x14

  W jakim wieku...

  Kto XDDDDDDDDDD? W jakim wieku zdałeś/aś sobie sprawę z tego, że Holocaust nie istniał
 14. Miner_x14

  odrzucone [Propozycja] Codzienne Pieniądze

  Tak jest to świetna propozycja, już przygotowuję VPN, żeby codziennie wbijac na kilkunastu kontach po darmowe pieniądze.
 15. Miner_x14

  odrzucone [Propozycja] Drop

  Uważam, że drop powinien być wcale wyłączony.
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×