Jump to content

_Lukasz

Użytkownik - Nowy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

_Lukasz last won the day on December 9 2018

_Lukasz had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About _Lukasz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _Lukasz

  odrzucone [Propozycja] Nowa Edycja

  To nie jest tak, że na innej mapie/świecie może być content z 1.13 a świat z działkami będzie wciąż dostępny na 1.8. Bo przy paru wersjach na serwerze musi istnieć ten dolny próg wersji powyżej której bloki nie są dostępne. Dlatego serwer powinien wrócić do 1.13+
 2. _Lukasz

  odrzucone [Propozycja] Nowa Edycja

  niby coś tam mądrze gadasz ale nie do końca, w sensie po co i działki, i wyspy jednocześnie. Niech serwer będzie 1.13+ by był większy zasób bloków i treści rozgrywki, bo w Polsce brakuje freebuildów na wersji 1.13+, gdzie można budować przy użyciu takich bloków jak koralowiec czy beton. (generalnie, takich freebuildów jest stosunkowo na tyle mało, że można je policzyć na palcach jednej dłoni) wyspy na oceanie to bardzo wyjątkowy i rzadki sposób na przestrzeń dla gracza. I wsm to jeszcze kopalnie powinny wrócić tak urozmaicone jak na poprzedniej edycji, że są również oddzielne gatunki drewna, śnieg, piasek i żwir. Jeez, I could run this serv.
 3. _Lukasz

  odrzucone [Propozycja] Nowa Edycja

  Przejaw skrajnego autyzmu w treści tej propozycji bardzo mnie zachęca. Jestem na
 4. Twój nick: _Lukasz Propozycja dotyczy (tytuł): Wygodniejsza możliwość kooperacji ze znajomymi na mapie surowcowej. Opis propozycji: Witam, przychodzę tutaj, aby poruszyć kwestię wygodniejszego, wspólnego grania ze zaznajomionymi graczami na mapce surowcowej, która jest bogata w wartościowsze surowce dopiero po pokonaniu ponad 2000 bloków od spawnu/warpu. Żeby się tam dostać w grupie to /randomtp odpada, bo pozostałe osoby muszą i tak dostać się na piechtę na koordy idąc ze spawna, aby móc swobodnie cieszyć się surowcami w kooperatywnej rozgrywce. Z racji, że macie system znajomych, proponowałbym skorzystać z tej opcji i nadać osobom zaznajomionym dostęp do korzystania z komendy /tpaccept na owej mapie, bo ta aktualnie jest zablokowana. Ewentualnie mogą być inne mniej wygodne rozwiązania ze strony samej rozgrywki jak grupowe /randomtp ustalonej wcześniej partii graczy, lub najprościej kompletne odblokowanie /tpaccept na mapie, w przypadku wystąpienia technicznych utrudnień realizacji mojej propozycji na /tpaccept dla znajomych. Liczę na pozytywny odzew i poparcie. Załączam również zdjęcie doggo na wszelki wypadek, gdyby moja argumentacja nie była dostateczna, by was przekonać.
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×