Skocz do zawartości

luki102

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O luki102

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Nick
  AntekBudowlaniec
 • Płeć
  Chłopak
 • Województwo
  podlaskie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak
 1. 1.Twój nick: AntekBudowlaniec 2.Nick osoby oskarżonej: adi03211232 3.Miejsce wydarzenia: Serwer MC 4.Data i godzina wydarzenia: 23.01.2019 10:10 5.Proponowana kara: Ban/upomnie 6.Opis sytuacji: Gracz wyzywa innych graczy na chacie 7.Dowody:
 2. 1.Twój nick: AntekBudowlaniec 2.Nick osoby oskarżonej: Dejvid012 3.Miejsce wydarzenia: Serwer MC 4.Data i godzina wydarzenia: 23.01.2019 10:10 5.Proponowana kara: Ban/upomnie 6.Opis sytuacji: Gracz wyzywa innych graczy na chacie 7.Dowody:
 3. [Skarga][SerwerMC] TheGiera

  Jestem za banem. Na załączonym linku w którym jest screen, wyraźnie widać że gracz go namawia do niedobrych rzeczy. Mnie tez namawiał do tego ale nie posiadam dowodów.
 4. 1.Twój nick: AntekBudowlaniec 2.Nick osoby oskarżonej: Zioxiqun123xd 3.Miejsce wydarzenia: Serwer MC 4.Data i godzina wydarzenia: 22.01.2019 15:22 5.Proponowana kara: Ban/upomnienie 6.Opis sytuacji: Po zabiciu na /Warp s pisałem kto ma moje itemy zgłosił sie ten gracz i pisał że mam dać 200k za te itemy 7.Dowody: na zdjęciu
 5. 1.Twój nick: AntekBudowlaniec 2.Nick osoby oskarżonej: Czherobrine 3.Miejsce wydarzenia: Serwer MC 4.Data i godzina wydarzenia: 22.01.2019 11:23 5.Proponowana kara: Administracja ustali. 6.Opis sytuacji: Opisana na zdjęciu. Gracz po raz kolejny reklamuje swój serwer. Po sprawdzeniu połowa IP jest poprawna.
 6. 1.Twój nick: AntekBudowlaniec 2.Nick osoby oskarżonej: Czherobrine 3.Miejsce wydarzenia: Serwer MC 4.Data i godzina wydarzenia: 22.01.2019 8:44 5.Proponowana kara: Administracja ustali 6.Opis sytuacji: Opisana na zdjęciu 7.Dowody:
 7. wzór Współdzielenie IP | Zmiana nicku

  Nick: micha **Nicki osób, z którymi dzielisz IP : AntekBudowlaniec , MenelPodBlokiem Akceptuje //zienteKK
 8. akceptowane [Skarga][Miejsce] Czherobrine

  Jestem za banem. Na załączonym screenie udostępnionym przez stronę, wyraźnie widać jak gracz robi celową reklamę. Wcześniej reklamował swój serwer.
 9. akceptowane [Skarga][MC] MenelPodBlokiem

  Havoc sprowokował mnie na publicznym czacie zamiast siedzieć cicho i nic do mnie nie pisać to musiał zacząć wyzwać. Moim zdaniem gracz prowokuje od dłuższego czasu, ale z mojej dobroci nie chciałem pisać skarg.
 10. akceptowane [Propozycja] Cobel niespodzianka

  Jestem na TAK Trochę zaczyna mnie denerwować układanie bloków w craftingu. Wpisanie komendy będzie wygodniejsze dla większej ilości graczy.
 11. odrzucone [Propozycja] Nowa funkcja

  Zdecydowanie jestem na TAK. Moim zdaniem nowa funkcja była by bardzo na +, ponieważ wielu graczy posiadający rangę SuperVip cieszyłoby się z nowej funkcji. Również wiele serwerów posiadają w randzę Vip bądź SuperVip funkcję '' repair ''.
 12. wzór Współdzielenie IP | Zmiana nicku

  Zmiana nicku Stary nick: HankaWKartonach Nowy nick: AntekBudowlaniec Akceptuje //zienteKK
 13. odrzucone Bug

  Twój nick: HankaWKartonach Miejsce występowania bugu: pomiędzy działką micha i HankaWKartonach Opis problemu: Po rozłączeniu działek na drodze pojawiły się skrzynki i pogodnie pod drogą był tunel którego nie dało się kopać Dodatkowe SS'y [niewymagane]:
 14. wzór Współdzielenie IP | Zmiana nicku

  Nick: ziom **Nicki osób, z którymi dzielisz IP : Pandusia,micha Akceptuję // papanios
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×