Skocz do zawartości

Mordensoldier

Admin Forum
 • Zawartość

  423
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Mordensoldier w dniu 8 marca

Użytkownicy przyznają Mordensoldier punkty reputacji!

Reputacja

233 Niepowtarzalny

4 obserwujących

O Mordensoldier

 • Tytuł
  Elita Forum
 • Urodziny 14 czerwca

Informacje

 • Nick
  Mordensoldier
 • Płeć
  Chłopak
 • Województwo
  mazowieckie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak

Ostatnie wizyty

993 wyświetleń profilu
 1. Mordensoldier

  akceptowane [Podanie]EdKennway

  Jestem na tak, dobrze rozpisane podanie, jesteś pomocny. @Patryk Debiec, chciałbym poinformować Ciebie, że udostępnianie swojego adresu IP nie jest bezpieczne i powinieneś edytować załącznik.
 2. Mordensoldier

  odrzucone [PODANIE]MarcinuPL

  @MarcinuPL, Przypominam Ci, że nie powinieneś komentować swojego podania. Nakładam na twoje konto ostrzeżenie 5%.
 3. Mordensoldier

  odrzucone [PODANIE]MarcinuPL

  Jestem na nie, powody mojej decyzji: - Chyba wygrałeś w konkursie odrzuconych podań, pierwsza osoba, która zrobiła błąd w punkcie 2., w którym musiałeś podać tylko swój wiek, a ty i tak tego nie zrobiłeś, napisałeś "Tak", - Nie czytasz wszystkich punktów w podaniu (chodzi o ten pkt 2.), - Omg, " , " (spacja przecinek spacja), " " ." (spacja kropka), - Udostępniłeś swój adres IP w podaniu, - Z tego co wiem, to za "flood" niemożna dostać bana, no ale może mam jakieś stare informacje, - Pięcio/sześciogodzinne odstępy w twojej planowanej tygodniowej aktywności są chyba za duże, - "[...]wytykanie im błędów i mówienie im co zrobili nie tak" dla mnie nie brzmi to jak dobra motywacja, - Jak mówisz, nie potrafisz posługiwać się BBCode, - Może i znasz się na HTML, jednak nie znasz podstaw chociażby starożytnego programu "WORD", bo wyśrodkowanie tekstu stanowi dla ciebie taki problem, że robisz to ręcznie, spacjami, - Podanie ogólnie moim zdaniem słabe, - Pliki wysyłasz w taki sposób, że kopiujesz przekierowanie i wklejasz je próbując pochwalić się swoimi osiągnięciami (przykład "file:///C:/Users/Zbig/Desktop/html.html"), - Udzielasz się pod swoim podaniem.
 4. Mordensoldier

  Kto pod tobą odpowie?

  nie @lisek213
 5. Mordensoldier

  konkurs Comiesięczny konkurs!

  @Update! (Reputację możecie zostawić pod postem konkursowym, lub pod tym postem. Jeśli chcecie brać udział, wybierzcie przynajmniej jedną opcję!)
 6. Mordensoldier

  zamknięte Nowy na forum witam

 7. Mordensoldier

  zamknięte Nowy na forum witam

  Witamy na forum!
 8. Mordensoldier

  ogłoszenie Lista modyfikacji

  Update, dodano nowe niedozwolone modyfikacje - Cheat Packi - przykłady: Huzuni, Wurst, Aristois, Voxel, Leopard, Matix, itp.
 9. Mordensoldier

  Kto pod tobą odpowie?

  Tak Nauczycielka od matmy?
 10. Mordensoldier

  odrzucone Brak wypłat za godziny

  Zgłoszenie zostało odrzucone!
 11. Mordensoldier

  odrzucone Brak wypłat za godziny

  Odrzucam. Powód: dwa zgłoszenia dotyczące jednej sprawy.
 12. Mordensoldier

  odrzucone [Propozycja] Jajko przechowujące

  Na nie, wieśniak to nie zwierzak, a poza tym z taką szansa na pomyślne przechowanie zwierzątek każdy po złapaniu wieśniaka mógłby kilka(naście) razy resetowac jego oferty.
 13. Mordensoldier

  Państwa Miasta

  Państwo na literę Q.
 14. Mordensoldier

  Kto pod tobą odpowie?

  Nie Mark?
 15. Mordensoldier

  Państwa Miasta

  Poznań Y na literę Państwo
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×