Jump to content

martinni

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

martinni last won the day on September 21 2018

martinni had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralny

About martinni

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W tym wątku dodawajcie arty i grafiki dotyczące Realcrafta.
 2. martinni

  akceptowane [Propozycja] Podgląd na forum

  W poniższej wypowiedzi chciałbym się odnieść do bardzo ciekawego wątku na forum , który poruszyła użytkownikcza xKamikadze. Na poprzednim forum bardzo przydatną rzeczą była możliwość sprawdzenia wyglądu swojego posta zanim go dodaliśmy. Myślę iż ta rzecz również może pomóc również administracji , która piszę i bardziej się przykłada do swoich postów aby mogła sprawdzić ich wygląd przed ich opublikowaniem. Ponieważ w internecie nic nie ginie. Jestem na tak Z poważaniem martinni.
 3. martinni

  akceptowane [Propozycja] Nowe itemy w sklepie

  Uważam iż jest to mało sensowna propozycja ponieważ mamy już wiele możliwości sprzedaży zagwarantowanych przez nasza idealną i perfekcyjna administracje. Wymienione przez ciebie rzeczy są mało istotne. Jestem na nie
 4. Twój nick: martinni Propozycja dotyczy (tytuł): zmiana wymogów rekrutacyjnych na grafika Opis propozycji: W mojej poniższej wypowiedzi chciałbym poruszyć tenat wymogów rekrutacyjnych na grafika. Uważam iż są one całkowicie absurdalne ponieważ wymaga się od niego 2 tygodni na forum oraz 50 odpowiedzi. Obecne statystyki forum to około 400 odpowiedzi więc obcnie grafik musiałby zrobić 1/8 wszystkich odpowiedzi a robiło je 3 tygodnie około 100 użytkowników. Dodatkowo musi posiadać 2 tygodnie na forum gdzie samo forum istnieje 3 tygodnie. Postanowieniem końcowym śmiem twierdzić, iż powinno być brane pod uwagę albo stare forum albo powinno się znacząco zmniejszyć jego wymagania. Z poważaniem martinni.
 5. martinni

  [Zabawa] Historyjka

  stworzył domek z dirta
 6. martinni

  Skojarzenia

  Przedmiot
 7. martinni

  Siemanko

  elo
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×