Jump to content

Kinetrik

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Kinetrik

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kinetrik

  Zniknęło mi 100k

  Wiem Dlaczego Powód jest jasny podczas sprzedaży być może zamiast spredać kupiłeś.
 2. Kinetrik

  [SKARGAMinecraft] micha

  1.Twój nick: KinetrikYT 2.Nick osoby oskarżonej: =micha 3.Miejsce wydarzenia: Serwer MC 4.Data i godzina wydarzenia: 2019-01-31 ok.9:00 5.Proponowana kara: Ban lub upomnienie (Zniewaga Gracza) 6.Opis sytuacji: micha napisał o mnie nieprzyjemnie słowa i jestem bardzo urażony przez jego słowa 7.Dowody: https://zapodaj.net/026a03440a62e.png.html *Na ss widać dokladnie czas
 3. Kinetrik

  [propozycja] Zmiany w ekonomii

  W Sumie to cały serwer kopie na Baconach więc najlepiej zmiejszyc spredazy itemow w sklepie. no bo teraz to normalnie to tak duzo osob kopie ze tak bedą wygladac rangi xD [Gracz] Kinetrik: Witam All! [Górnik] Kinetrik: Siema Górnicy! ---------------- Mówiąc skrótem jestem na TAKkk
 4. Kinetrik

  odrzucone [Propozycja] Nagradzanie Działek

  Jestem na Neutral
 5. Kinetrik

  odrzucone [Propozycja] Nagrody dla topek

  Jestem na NEUTRAL gracze ktorzy by byli w topce mieli by latwiej
 6. Kinetrik

  odrzucone [Propozycja] Redaktorka

  Jestem na nie
 7. Kinetrik

  Ukrycie Adresu IP

  Jestem na TAK Czasami tez robię Streamy lub Filmy na YouTube'a. Adres IP jest akurat zbędny jeśli chodzi o RC..
 8. Siema! Niestety lecz zapomniałem hasła :(. próbowałem sie zalogować na jakiekolwiek moje hasła i nic. Prosze o pomoc . EDIT: Dowiedziałem sie że ktos mi ukradł konto :( jest mozliwosc usunięcia konta?
 9. Kinetrik

  odrzucone [Propozycja] Nowa Ranga

  Twój nick: Kinetrik Propozycja dotyczy: Ranga [MiniYT] , [YT] , [YT+] Opis propozycji: po wpisaniu /yt wyswietli sie informacja o tych rangach np. musisz wrzucić min. 3 filmy z serwera i posiadać 1000subksrybcji rangi miniyt,yt ... miały by przywileje np jak Vip Dodatkowe SS'y:
 10. Kinetrik

  [Propozycja] Nowy event

  uważam że @Laufer11 ma racje dodaj jakieś przykładowe zdjęcia
 11. Kinetrik

  akceptowane [Propozycja] Dodanie minigier

  Pomysł jest nawet fajny
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×