Jump to content

Betii

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Betii last won the day on February 22

Betii had the most liked content!

Community Reputation

28 Dobry

2 Followers

About Betii

 • Rank
  Stały Gracz
 • Birthday February 22

Informacje

 • Nick
  Betii
 • Płeć
  Dziewczyna
 • Województwo
  lubelskie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Nie

Recent Profile Visitors

267 profile views
 1. Twój nick: Betii Miejsce występowania bugu: Serwer Opis problemu: Wchodząc dziś na serwerek by zobaczyć czy coś się zmieniło, pobiegałam sobie tu i ówdzie myśląc co by tu zepsuć. Jednak będąc wzorowym (kiedyś duh) graczem i świadkiem sprawdzania przez groźnego Gangst(er)a pomyślałam "co by można coś zmienić". Niby to podchodzi pod bug niby pod propozycję ale skoro jest to już wprowadzone na serwer to piszę to właśnie w dziale bugów (feel free to move this subject to other section). Otóż w publicznej kopalni stoi sobie ten ziomal górnik na przeciwko wejścia, klikając na niego wyświetla nam się 'menu' (jeśli można to tak nazwać) z rudami i opisanymi z nimi % dropu ORAZ pojawia się to samo na chacie (co prawda nie w "obrazkowej" formie jak w menu ale przecie to jest to samo). Także jaki ma sens kliknięcia na gościa skoro i tak pojawia się to na chacie ??? Jak ma być ozdobą to niech nią będzie a nie tą samą dodatkową informacją. Dziękuję za wyczytanie moich 'wypocin', życzę miłego dnia lub nocy Dodatkowe SS'y [niewymagane]: macie moje piękne zdolności fotograficzne w załączniku (w ostatnim ss pan SzymonPlayGames chamsko się wepchną w zdjęcie więc nie zwracajcie na niego uwagi )
 2. Betii

  odrzucone [Propozycja] Wiadomość

  Była juz taka propozycja https://realcraft.pl/forum/topic/2243-propozycja-dodanie-wiadomości-offline/
 3. Betii

  odrzucone BUG straciłem delfina i kałamarnice

  Kolega wyżej bardzo ładnie wyjaśnił. Wodne zwierzęta wolą śmierć niż życie. Jak masz jakieś ss to może je odzyskasz
 4. Betii

  zamknięte ja! :D

  kojarzę cię
 5. Jesli masz premke to niepotrzebnie wydałaś kase na zmiane skina dla graczy, którzy nie mają premium. Na głównej stronie minecraft (minecraft.net) musisz sie zalogować i będziesz mogła zmienić skina Jeśli nadal nie wiesz jak to zrobić to wpisz sobie w Youtube "jak wgrać skina na mc premium" czy jakoś tak.. A nawet ci jeden jakiś podeślę:
 6. Co tylko 1 milion? Co tak mało od razu 10 milionów Pozostaje mi tylko powiedzieć, że propozycja jest bez sensu. Jak brakuje cobla to sobie idziesz na kopalnie a jak brakuje ci drewna to sobie idziesz na tartak tam zawsze będą bloki do zdobycia a crafting skrzynki i piecyk nie jest jakiś meeeega skomplikowany 8 cobla i jiz masz piecyk, 2 drewna i już masz 8 desek a z tego skrznke, nie po to ma sie narzędzia w /kit gracz żeby ich nie używać...
 7. Betii

  odrzucone Kupiłem zmianę koloru niku ale

  Polecam http://sklep.realcraft.pl/index.php/page/index/KontaktRegulamin
 8. Betii

  odrzucone [BUG][FORUM/SKLEP] Niepoprawne IP

  Mi też właśnie XD No to nie wiem, tamtemu graczu nie działa :v
 9. Betii

  odrzucone [BUG][FORUM/SKLEP] Niepoprawne IP

  No właśnie chyba nie skoro gracz napisał, że mu się serwer nie chce "znaleźć"
 10. Betii

  zamknięte Działka w ogniu

  ^ No a później gracze się skarżą na lagi bo ktoś pali sobie działkę :V
 11. Betii

  zamknięte zgłaszam problem

  IP tego serwera to mc.SVrealcraft.pl
 12. Twój nick: Betii Miejsce występowania bugu: Forum, a raczej strona główna sklepu Opis problemu: Ktoś zjadł w IP serwera "sv" Dodatkowe SS'y [niewymagane]: w załączniku
 13. Betii

  zamknięte serwer nie dziala

  Ponieważ IP to mc.SVrealcraft.pl
 14. Betii

  zamknięte Witam :-)

  Dzień dobry wieczór
 15. Napisz do opiekuna forum @Kaelus A jeśli chcesz zmienić nazwę na serwerze to musisz założyć nowe konto i zgłosić zmianę nicku (by nie dostać bana za multikonta) w tym wątku:
×