Skocz do zawartości

Kaelus

Opiekun Forum
 • Zawartość

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Kaelus w dniu 15 Grudzień

Użytkownicy przyznają Kaelus punkty reputacji!

Reputacja

34 Dobry

5 obserwujących

O Kaelus

 • Tytuł
  Opiekun Forum | Admin Globalny

Informacje

 • Nick
  Kaelus_
 • Płeć
  Chłopak
 • Województwo
  mazowieckie
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak

Ostatnie wizyty

380 wyświetleń profilu
 1. odrzucone [BUG][MC] Skrzynki.

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Odrzucone"
 2. akceptowane [BUG][STRONA]Wyszukiwarka Graczy

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Akceptowane"
 3. Brak rangi VIP

  Wątek został przeniesiony z "Centrum Pomocy" do "Archiwum - Forum dla Graczy"
 4. W tym wątku znajdziesz Wzór skargi na Gracza, Regulamin skarg na Graczy oraz Uwagi ogólne ich dotyczące. >> Regulamin pisania skargi na Gracza! << 1. Skargi składamy >> tutaj<< 2. W owym dziale mogą się znaleźć tylko skargi na Użytkowników. Skargi na Administracje składamy w dziale Centrum Administracji › Skargi na Administracje 3. Skargi należy pisać według poniższego wzoru. Nie zastosowanie wzoru wiąże się z nadaniem odpowiedniej ilości % dla właściciela wątku. 4. Jeden wątek dotyczy skargi na jednego Użytkownika. Sprostowanie: Podanie więcej niż na jednego Użytkownika oznacza łamanie wzoru oraz procenty (10%). 5. W odpowiedziach nie umieszczamy skarg na kolejne osoby, lecz zakładamy nowy wątek. 6. W odpowiedziach pod skargą powinny się wypowiadać osoby, które były świadkami sytuacji lub są oskarżone/oskarżające. 7. Skargi bez jednoznacznych dowodów nie będą mogły być rozpatrzone pozytywnie. 8. Administracja, w zależności od ilości skarg, ma 3 dni na ich rozpatrzenie. 9. Sztuczne nabijanie postów, będzie karane procentami. To nie miejsce na dyskusje. Jeśli chcesz coś dopowiedzieć, edytuj post. 10. Każdy wątek musi być napisany zgodnie z obowiązującymi zasadami Netykiety oraz Regulaminem Forum. 11. W wyjątkowych sytuacjach Administracja dopuszcza rozpatrzenie skargi w odstępstwach od powyższych reguł. >> Uwagi ogólne skarg na Graczy! << 1. Podaj dokładne nicki osób, zarówno swój, jak i osoby oskarżonej. 2. Miejscem wydarzenia może być: Serwer MC, Serwer TS3, Forum. 3. Data i godzina wydarzenia powinna być jak najdokładniejsza, aby łatwiej było ją zweryfikować. 4. Proponowana kara powinna być zgodna z Taryfikatorem. 5. Opis sytuacji powinien być dokładny, zgodny z prawdą, zawierający jak najwięcej szczegółów, które pomogą w rozpatrzeniu tej sprawy. Bądź jak najbardziej obiektywny i spokojny, gdy opisujesz owe zdarzenie. 6. Dowody, czyli między innymi ss'y, logi, wideo, linki, nagrania itp. nie mogą być edytowane na niczyją korzyść! 7. Dowody nie mogą być umieszczone na pobieralni, lecz na hostingu. >> Wzór skargi na Gracza! << Temat wątku: [Skarga][Miejsce] Nick oskarżonej osoby 1.Twój nick: ... 2.Nick osoby oskarżonej: ... 3.Miejsce wydarzenia: ... 4.Data i godzina wydarzenia: ... 5.Proponowana kara: ... 6.Opis sytuacji: ... 7.Dowody: ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 5. akceptowane  [Skarga][Miejsce] ania

  Wątek został przeniesiony z "Skargi na Graczy" do "Akceptowane"
 6. odrzucone [Bug] [Wyspa] Hajs

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Odrzucone"
 7. odrzucone Nie upływanie czasu komend kit

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Odrzucone"
 8. odrzucone [BUG][serwerMC] nie dostałem vipa

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Odrzucone"
 9. odrzucone [BUG][serwerMC] nie dostałem vipa

  Zgłoszenie zostało odrzucone! Vip'y były nadawane automatycznie zgodnie z czasem, który był przegrany do 09.12, godziny które były przegrane po końcu 09.12 nie były liczone w ramach rekompensaty. Jeżeli przegrałeś więcej niż 3 godziny w dniu 09.12 proszę, abyś wysłał to mi w wiadomości prywatnej.
 10. odrzucone [Propozycja] Nowa Edycja

  Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"
 11. zamknięte Kein

  Wątek został przeniesiony z "Przywitaj się!" do "Archiwum - Forum dla Graczy"
 12. zamknięte Atopex

  Wątek został przeniesiony z "Zabawy na Forum" do "Archiwum - Forum dla Graczy"
 13. Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"
 14. akceptowane [BUG] [FORUM] Niewidoczne napisy

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Akceptowane"
 15. Wątek został przeniesiony z "Dział handlu" do "Archiwum - Forum dla Graczy"
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×