Skocz do zawartości

Quantum322

HeadAdmin
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutralny

2 obserwujących

O Quantum322

 • Tytuł
  HeadAdmin
 • Urodziny 19.06.2000

Informacje

 • Płeć
  Chłopak
 • Użytkownik TeamSpeak3
  Tak
 1. Propozycja-skrócenie oczekiwania po wpisaniu kodu

  Propozycja została odrzucona!
 2. zabawa Skojarzenia

  Wzór podania na buda
 3. Zastrzeżenia i wymagania dotyczące odwołań od bana: Wzór jest wymagany. Odwołanie napisane bez wzoru może zostać odrzucone, a osobie piszącej grozi nadanie procentów. Tematem odwołania musi być: [Odwołanie][MC/TS3/Forum] Nick Punkt oznaczony gwiazdką (*) nie jest konieczny. Nie można odwoływać się od Statusu Wyrzucenia i BlackListy. Pamiętaj, że odwołanie od blokady to nie skarga na Administratora, który wydawał karę. Od tego jest specjalny dział zatytułowany "Skargi na Administratorów". Wzór: Nick zbanowanego: ... Nick Administratora, który banował: .... Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer Mc/TeamSpeak3/Forum): ... Długość bana: ... Kiedy to się stało? : ... Opis sytuacji: ... *Screen bana: ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 4. Wzór skargi na Administracje: Uwagi: "..." zamieniamy na informacje. Temat wątku to - "[Skarga] [MIEJSCE] - NICK_ADMINISTRATORA" - niezastosowanie się do tego będzie karane procentami zgodnie z Taryfikatorem Kar Forum Brak wzoru wątku także będzie karane zgodnie z Taryfikatorem Kar Forum Każda skarga rozpatrywana jest przez Zarząd Serwera, wyjątkami są skargi na Zarząd - wtedy Właściciel, lub w ostateczności HeadAdmin, decyduje o skardze Wzór: Twój nick:... Nick osoby oskarżanej:. ... Proponowana kara:. ... Miejsce (TeamSpeak3/Forum/Serwer):. ... Opis sytuacji: ... ... ... Screeny sytuacji (Wymagane jeśli miejsce to serwer): ... ... ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 5. Wzór podania do Administracji TeamSpeak3 RealCraft Wymagania: Minimum 14 lat W przypadku płci męskiej wymagana jest mutacja Konto na TeamSpeak3 oraz forum zostało założone minimum 2 tygodnie temu Umiejętność posługiwania się narzędziami TS3 w stopniu bardzo dobrym Posiadanie sprawnego mikrofonu Minimum 50 połączeń z serwerem TS3 Minimum 10 postów na forum Wymagana jest klauzula na końcu podania. Brak chęci podania danych osobowych równoważy się z odrzuceniem podania Zastrzeżenia: Format tematu to "[PODANIE]Twój Nick". Brak formatu wiąże się z bezwarunkowym odrzuceniem podania Po odrzuceniu podania następne można napisać dopiero po 14 dniach od odrzucenia poprzedniego. Podania napisane wcześniej będą traktowane jako spam. Posty nie wpływające na rezultat podania jak na przykład napisanie pustej odpowiedzi "Na tak", "Na nie" są karane procentami Każda osoba zdjęta z BlackListy ma prawo pisać podanie dopiero po 14 dniach od zdjęcia z listy. Każda osoba, która otrzymała degradację z sekcji Minecraft, TeamSpeak3 oraz forum, ma prawo napisać podanie dopiero po 62 dniach po utracie rangi Wzór podania: 1. Nazwa użytkownika: 2. Wiek: 3. Ilość połączeń na TS3 (wraz z dowodem w postaci SS): 4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić tygodniowo na TS3?: 5. W jakim stopniu potrafisz obsługiwać się permisjami na TS3 (1-10)?: 6.Parę zdań o sobie: ... 7. Doświadczenie na innych serwerach TS3: ... 8. Dlaczego mamy wybrać Ciebie?: ... 9. Co zmotywowało Cię do napisania podania?: ... 10. Czy znasz taryfikator TS3?: 11. Czy umiesz bezstronnie rozwiązywać spory?: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 6. Wzór oraz wymagania: Wymagania: Minimalny wiek to 15 lat Znajomość WorldEdita oraz VoxelSnipera na podstawowym poziomie (znajmość tych pluginów jest obowiązkowa!) Kreatywność oraz różnorodność Mikrofon oraz TeamSpeak3 Wieloletni staż jako Budowniczy na przeróżnych serwerach Minecraft Umiejętność budowania w wielu stylach Umiejętność pracy w zespole oraz dobra cierpliwość 5 screenshotów Twoich budowli Zastrzeżenia: Format tematu to: [Podanie Bud]TwójNick. Brak formatu - podanie zostaje automatycznie odrzucone. Jeżeli podanie zostanie odrzucone to nie można następnego napisać szybciej, niż po upływie 14 dni. Opiekun Budowniczych rozpatrzy podanie w przeciągu 1-7 dni od napisania. Niespełnione wymagania, lub niezastosowanie się do wzoru będzie skutkowało automatycznym odrzuceniem podania! Budowle powinny być przygotowane na potrzeby podania i nie mogą one znajdować się na innych forach/stronach internetowych. Kopiowanie lub plagiat budowli z internetu będzie skutkował blokadą pisania podań na Budowniczego. Wzór: Nick: ... Wiek: ... Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? : ... Style, w których potrafisz budować: ... Jak oceniasz swoją znajomość WorldEdita? [od 1 do 10]: ... Jak oceniasz swoją znajomość VoxelSnipera? [od 1 do 10]: ... W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność? [od 1 do 10]: ... Pięć screenshotów Twoich budowli (wymagane): ... ... ... Napisz kilka zdań o sobie (i dotychczasowej działalności jako Budowniczy): ... ... ... Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać Budowniczym? : ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×