Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1,267
» Najnowszy użytkownik: Aga
» Wątków na forum: 1,247
» Postów na forum: 14,838

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 39 użytkowników online.
» 7 Użytkownik(ów) | 30 Gość(i)
Google, Yandex, [Opiekun Forum] Kaelus, [SMod] Klarowna, MartaM123, [SMod] papaniosQ, yoda1322, [Global Admin] zienteKK

Ostatnie wątki
Kto pod tobą odpowie?
Forum: Zabawy na Forum
Ostatni post: powerQ ツ
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 2,202
» Wyświetleń: 23,240
Wyraz na ostatnią literę
Forum: Zabawy na Forum
Ostatni post: Somii
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1,035
» Wyświetleń: 10,310
Skojarzenia
Forum: Zabawy na Forum
Ostatni post: Somii
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 691
» Wyświetleń: 7,481
Umiesz czy nie umiesz?
Forum: Zabawy na Forum
Ostatni post: Somii
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 544
» Wyświetleń: 7,693
Państwa Miasta
Forum: Zabawy na Forum
Ostatni post: Somii
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 429
» Wyświetleń: 4,784
[Podanie] xfajter
Forum: Rekrutacja do Administracji MC
Ostatni post: PUBG
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 60
Oceń avatar osoby powyżej
Forum: Zabawy na Forum
Ostatni post: Giecio
Dzisiaj, 07:09
» Odpowiedzi: 258
» Wyświetleń: 3,756
[PROPOZYCJA]pkt. questowe...
Forum: Propozycje
Ostatni post: Somii
Wczoraj, 19:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 40
Współdzielenie IP | Zmian...
Forum: Współdzielenie IP/Zmiana Nicku
Ostatni post: papaniosQ
Wczoraj, 18:46
» Odpowiedzi: 131
» Wyświetleń: 15,404
[Apelacja][Status wyrzuce...
Forum: Wnioski do Zarządu Serwera
Ostatni post: Kaelus
Wczoraj, 14:40
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 420

 
  [Podanie] xfajter
Napisane przez: hopsinek - Dzisiaj, 02:09 - Forum: Rekrutacja do Administracji MC - Odpowiedzi (4)

1. Nick na serwerze: xfajter

2. Wiek: 18 jabłuszek.

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak]: Oczywiście.

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Gram tu pare lat ale z przerwami.. a tak to od tego roku to z dobre 2 tyg?

5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:- Serwer:- 4-8h TeamSpeak3:- 5-10h Forum: 12-13h

6.
Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? (/stats) (dowód ss): https://imgur.com/a/JXgwTRY

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (jeżeli tak, prosimy o podanie powodów): Nigdy banem.

8. Parę zdań o sobie:  Buenos Dias Gente, nazywam się Dawid i mam już 18 jabłuszek hyhy.. interesuję sie głównie grafiką komputerową oraz motoryzacją reszta rzeczy są takimi malymi dodatkami w czasie kryzysów.. *kaszel* ekhem.. nudy! Na RealCrafcie już grałem z dobrym znajomym wilczek666 i wróciłem już na stare smieći gdzie chętnie posiędze przez dłuższy czas teraz ^^.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Ponieważ nie raz już miałem styczność z rangą na serwerze gdzie muszę pilnować czatu.. odpowiadać graczom i wgl pomagać - nie raż też byłem @, KidModem, ChatModem na różnych serwerach które miały po 300+ osób.. więc trudno mnie wyprowadzić z równowagi więc łatwo to ja się nie poddam.. a najwyżej jak komuś się uda to zrobić to ochłonę i wróce do służby.. ale mogę obiecac że to nigdy się nie stanie. ;)

10. Jakie jest twoje doświadczenie? [Nie tylko serwery Minecraft, a także inna działalność w internecie]: Hmm.. większość czasu to spędziłem na rangach @, KM, CM oraz H@ na serwerach które mają 300+/100+ graczy.. z rożnymi trybami - pare razy też byłem @ na serwerze TS który gościł dość sporą liczbę osób na co dzień. 

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Szczerze to sam nie wiem.. ale też trochę to jak niektórzy się wobec siebie zachowują i nie mają żadnego szacunku do drugiej osoby, też mnie trochę zmotywowało napisanie podania z tego że wracam do MC ale też że nie ma co robić za bardzo a tak to w wolnym czasie bym mógł siedzieć i pilnować serwera.

12. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji? Szczerze odpowiadając to 8/10.. mieszkanie za granicą lekko utrudnia ortografię i interpunkcje.

13. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [Tak]: Szczerze to nie.. ale szybko mogę się z nim zapoznać i nauczyć.

14. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3? [Tak/Niezupełnie]: Tak.

15. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory? [Tak]: Tak

16. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Forum? [Tak]: Nie posiadam. 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


  [PROPOZYCJA]pkt. questowe za /online
Napisane przez: MarcinuPL - 18-08-19, 22:53 - Forum: Propozycje - Odpowiedzi (1)

Twój nick: MarcinuPL
Propozycja dotyczy (tytuł): punkty questowe za nabijanie /online.
Opis propozycje: Witam wszystkich. Myślę, że dodanie questów z nabijaniem czasu na serwie jest dobrym pomysłem. Np "10h - 100pkt. quest."
"100h - 1000pkt. quest.". Bo w sumie sama topka z online nic nie daje 
Wink ‌ .
Dodatkowe SS'y: [Brak]


  [PROPOZYCJA]Głowa Lamy
Napisane przez: MarcinuPL - 18-08-19, 22:42 - Forum: Propozycje - Brak odpowiedzi

Twój nick: MarcinuPL.
Propozycja dotyczy (tytuł): Głowa Lamy.

Opis propozycji: Witam wszystkich, którzy to czytają. Propozycja jak sami wiecie dotyczy głowy Lamy. Myślę, że dodanie ów głowy by dało więcej rozrywki w grze dla kolekcjonerów główek oraz więcej graczy by chodzilo na /warp s w poszukiwaniu lam. Bo w sumie nie są nam do niczego potrzebne, więc przynajmniej główka by z nich lotała.
 Dodatkowe ss'y: [brak].


  Temat#1
Napisane przez: Marco Polo - 18-08-19, 21:21 - Forum: Propozycje - Brak odpowiedzi

Twój nick: D3MON1K4

Propozycja dotyczy (tytuł): Marchew, Skrzynki

Opis propozycji:
By dodać Marchewki do Automatyczniej Farmy są Nasiona Pszenicy, Trzcina, Arbub, Dynia oraz Ziemniaki a nie ma Marchewki.
Kiedyś jak miałem bana na parę godzin to byłem na innym serwerze który na stronie miał we sklepie mozliwosc Kupienia Skrzynki.


  Ban [Odrzucone przez lisek213]
Napisane przez: Pitrex - 17-08-19, 13:24 - Forum: Centrum odwołań od blokad - Odpowiedzi (3)

Byłem sprawdzany i kazali mi sciągnac ts sciagnolem i kazali wejsc na server . Ja nigdy nie kozystalem z ts i nie wiedzialem jak wejsc na serwer na ts . Dlatego nie weszlem na czas na server i dostalem bana.


  [Apelacja][Status wyrzucenia z administracji]yoda1322
Napisane przez: yoda1322 - 16-08-19, 23:02 - Forum: Wnioski do Zarządu Serwera - Odpowiedzi (10)

[b]Nick[/b]: yoda1322
[b]Dataw której kara została nadana[/b]: Kwiecień 1/1,5 rok temu (dokładnie nie pamiętam)
[b]Rodzaj karyod której się odwołuję[/b]: status wyrzucenia z administracji
[b]Opis sytuacji[/b]: 
Witam!
Zwracam się z ogromną prośbą do Zarządu Serwera o zdjęcie nadanego mi około 1,5 roku temu statusu wyrzuconego z administracji. Powód nadania tego statusu nie został mi wtedy jasno podany, dlatego mogę jedynie snuć przypuszczenia dotyczące moich czynów, które mogły spowodować nadanie tej kary.Domyślam się, że mogło chodzić o fałszywość wobec Zarządu, która objawiła się tym, że próbowałem zniechęcić byłego HeadAdmina, Qunatuma - którego jednocześnie traktowałem jako bliskiego przyjaciela - do ówczesnej Administratorki, iboshua22712. Z perspektywy czasu uważam, że nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii, bo najzwyczajniej w świecie pani Administrator wykorzystywała sympatię Quantuma dla własnych korzyści, a ja nie byłem jedyną osobą, która próbowała to jemu uświadomić. W związku z tym, iboshua starała się skłócić mnie z Quantumem, a ja w odwecie robiłem to samo. Myślę, że sytuacja jest znana Zarządowi, również z mojej poprzedniej apelacji, dlatego przejdę do dalszej części.

Usłyszałem również zarzut rozdawania itemków, który również zdementowałem w poprzedniej apelacji, ale po krótce odniosę się do niego ponownie - dla tych, którzy nie czytali, a chcieliby wyrobić sobie zdanie na ten temat. Zorganizowałem bowiem event typu expiarka - w dozownikach umieściłem butelki z kulkami doświadczenia, które podczas eventu miały być rzucane na graczy, aby otrzymali oni puknty doświadczenia. Niestety, przez swoją nieuwagę, zapomniałem upewnić się, czy nadałem odpowiednie flagi na region, toteż gracze mogli otwierać owe dozowniki i zgarnąć butelki dla siebie. Za swoje roztargnienie otrzymałem wtedy karę, choć na szczęście nie było to nic poważnego, bo koniec końców - całe doświadczenie i tak miało zostać przekazane graczom, ale w innej formie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że mam dość specyficzny charakter i często zdarzy mi się palnąć coś głupiego bez zastanowienia, co powoduje niechęć niektórych osób do mojej osoby. Dlatego przed napisaniem kolejnej apelacji ponownie skontaktowałem się z członkami administracji i wyjaśniłem z nimi moje dotychczasowe zachowania budzące kontrowersje.Ważny jest również fakt, że akceptacja mojego odwołania nie jest równoznaczna z moim powrotem do administracji, o który owszem, mam zamiar się starać, jednak wiem, że przede mną sporo pracy. Mimo to chcę mieć świadomość, że zaczynam z czystą kartą, a moje dawne przewinienia pozostawiam daleko za sobą i nie mam w zamiarze powtarzania tamtych błędów, które wiele mnie nauczyły.Myślę, że warto również wspomnieć o tym, że nie powinienem posiłkować się screenami z prywatnych konwersacji z innym graczem w treści poprzedniej apelacji i bardzo tego żałuję. Był to po prostu akt desperacji z mojej strony, gdyż bardzo zależy mi na zdjęciu mojego nicku z listy osób ze wpisanym statusem, toteż za wszelką cenę chciałbym to osiągnąć. Zrozumiałem jednak, że te działania były nie na miejscu i nie powinienem się do nich
posunąć.

Istotne jest także to, że mam ogromny sentyment do tego serwera i większą część mojej historii z nim związanej przesiedziałem na administracyjnych rangach, z czego ponad rok w ówczesnym odpowiedniku Zarządu, czyli Komisji. Wydaje mi się, że mam swój wkład w rozwój serwera, mimo kilku nieprzyjemnych sytuacji i odpałów z mojej strony. Staram się aktywnie uczestniczyć w życiu serwera, socializować się z graczami i administracją przez komunikator głosowy TeamSpeak3 oraz dawać z siebie wszystko, aby moje złe czyny pozostały w niepamięci i abym mógł rozpocząć od nowa i ponownie zapracować sobie na zaufanie i szacunek, bez żadnych fałszywości i spisków z mojej strony.
Mam nadzieję, że udało mi się przekonać czytających do prawdziwośći moich chęci zmian. W pisanie tej apelacji włożyłem całego siebie, starając się również o kulturę języka, mimo to, że kierunek mojego kształcenia (biol-chem) nie do końca z tym współgra. Wiem, że wpływa to na jakość odbioru informacji oraz samą chęć czytania dalej. Żywię głęboką nadzieję, iż moje starania zostaną docenione, a status wyrzucenia z administracji zniknie z mojego konta. Ja sam mogę jeszcze obiecać, że dołożę wszelkichstarań o to, aby Zarząd nie pożałował ewentualnej akceptacji mojego odwołania, a także, że zrobię wszystko, by ten status nigdy nie powrócił na moje konto.
Dziękuję, że dotrwaliście do tej pory.
Pozdrawiam,
@yoda1322


  Banicja [Odrzucone przez lisek213]
Napisane przez: PolandJestOkayXD - 15-08-19, 15:33 - Forum: Odrzucone - Odpowiedzi (4)

Nick zbanowanego: PolandJestOkayXD [b]Nick Administratora, który banował PUBG  [b]Miejsce, w którym została nadana blokada Serwer MINECRAFT[b]Długość bana 10 dni [b]Kiedy to się stało? Dziś 15 08 2019 [b]Opis sytuacji Dostałem Bana Za Auto Clickera Nawet Go Nie Mając Na Dysku Zainstalowałem Go Kiedyś Już Go Nie mam Od jakiś 2 tygodni


(15-08-19, 15:33)PolandJestOkayXD napisał(a): [b]Nick zbanowanego: PolandJestOkayXD [b]Nick Administratora, który banował PUBG  [b]Miejsce, w którym została nadana blokada Serwer MINECRAFT[b]Długość bana 10 dni [b]Kiedy to się stało? Dziś 15 08 2019 [b]Opis sytuacji Dostałem Bana Za Auto Clickera Nawet Go Nie Mając Na Dysku Zainstalowałem Go Kiedyś Już Go Nie mam Od jakiś 2 tygodni[/b][/b][/b][/b][/b]

I Oddajcie Działke miałem Tam Wszystko 3 miesiące pracy


  {Odwołanie} {Minecraft Serwer} Michvl [Zaakceptowane przez lisek213]
Napisane przez: Michvl - 14-08-19, 22:25 - Forum: Akceptowane - Odpowiedzi (5)

Nick zbanowanego: Michvl
Nick Administratora, który banował: Nie znam, a na stronie głównej w zakładce ,,bany" się nie wyświetla
Miejsce, w którym została nadana blokada: Serwer Minecraft
Długość bana: Chyba perm
Kiedy to się stało?: 14.08.2019 Coś po 23
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, zalogowałem się i po minucie mnie wywaliło :(
Screen bana: 
https://i.imgur.com/KPmeXCD.png
Proszę o szybkie rozpatrzenie tego odwołania.


  [Odwołanie][MC] KamaPL, Bohemia, Maxolel [Zaakceptowane przez lisek213]
Napisane przez: KamaPL - 14-08-19, 19:41 - Forum: Akceptowane - Odpowiedzi (1)

Nick zbanowanego: KamaPL, Bohemia, Maxolel
Nick Administratora, który banował: papanios
Miejsce, w którym została nadana blokada : Serwer MC
Długość bana: permamentny
Kiedy to się stało? : 09-08-19
Opis sytuacji: gracze grali na tym samym IP, nie zgłosiliśmy tego, ale podanie zostało napisane


  [Apelacja][Status wyrzucenia z administracji] xPerwoll
Napisane przez: xPerwoll_ - 14-08-19, 18:48 - Forum: Wnioski do Zarządu Serwera - Odpowiedzi (12)

[b]Nick[/b]: xPerwoll
[b]Dataw której kara została nadana[/b]:Nie pamiętam dokładnie, ok. 1.5 roku temu albo więcej.
[b]Rodzaj karyod której się odwołuję[/b]: Status wyrzucenia z administracji
[b]Opis sytuacji[/b]: Status wyrzucenia z administracji nadano mi po tym, jak okłamałem cały zarząd odnosnie mojego wieku. Byłem głupi, kierowały mną emocje, w tamtym czasie bardzo chciałem być administracji, więc postanowiłem posunąć się właśnie do kłamstwa. Przez te +/- 1.5 roku bardzo się zmieniłem, zacząłem mocno żałować popełnionego czynu, przestałem kłamać. Wiem tylko tyle, że jeżeli mógłbym cofnąć czas nie doprowadziłbym do owej sytuacji, tylko poczekał na spełnienie wszystkich wymagań. Do osób, które oszukałem chciałbym przesłać bardzo szczere przeprosiny. Mogę obiecać, że jeżeli zarząd da mi szansę - nie zmarnuję jej. Wiele mnie ta sytuacja nauczyła, nigdy więcej się to niepowtórzy.

Jeszcze raz szczerze przepraszam,
~@xPerwoll