Jump to content
Wybierz Administratora Tygodnia 17-23.06.2019 Read more... ×
[NOWY] Regulamin Serwera Minecraft Read more... ×

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/11/2019 in all areas

 1. 3 points
  Jestem na tak, ale jak mówi Klarowna - trzeba ustalić adekwatną cenę. Proponuję, żeby wędka kosztowała 30 tysięcy (podobnie, jak kakao).
 2. 2 points
  Jestem na nie, ponieważ wprowadzenie takiej rangi na serwerze RealCraft zwiększyłoby ilość kradzieży kart rodziców przez ich dzieci. Reszta powodów wyżej.
 3. 1 point
  nick: Titlo Propozycja dotyczy (tytuł): Rangi Opis propozycji: Mam pomysł na range którą można będzie można kupić u was w sklepie ale ona będzie na zawsze wiadomo cena nie może być za mała bo na zawsze np jakieś 40- 50 zł. Ranga ta by zawierała diamentową zbroje co ileś dni jakaś ilość pieniędzy do odebrania np 10 000 za tydzień oraz możliwość naprawy tylko zbroi bo gdyby dodać naprawę kilofów i mieczy ludzie nie chcieli by wykonywać licytacje o kilofy i miecze Niestety Screenów nie mam ale myślę że propozycja przejdzie.
 4. 1 point
  Nick zbanowanego: Kakuszerina_ Nick Administratora, który banował: Gangsta lub jakos tak Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer Mc/TeamSpeak3/Forum): serwer mc Długość bana: 10 dni Kiedy to się stało? : podobno mialem cheaty bo mialem afka -_- Opis sytuacji: wbilem na serwerek poszedlem od kompa pojechalem sobie na rowerek patrze bana dostalem za brak wspolpracy.mozecie mnie sprawdzic czy cos teraz. Serio ludzie? to jest smieszne! to jest bez sensu *Screen bana: https://imgur.com/gallery/xdvD3F0
 5. 1 point
  Świetny żart, dawno takich bzdur nie czytałam. Akurat osobiście byłam na serwerze i dla potwierdzenia - logi z Twoich wypowiedzi: [21:18:39] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Gangsta: Kakuszerina_ Jesteś sprawdzany! Masz 5 minut na wejście na naszego TS3 ts.svrealcraft.pl. Logout = Ban! Przyznanie = krótszy ban! [21:18:44] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: znaczy za co mnie sprawdzacie ja afka robie [21:18:53] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: dobra daj bana [21:18:58] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Gangsta: Za co? [21:19:06] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: no wlasnie nie wiem po co mnie sprawdzasxz XD [21:19:15] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Gangsta: Ale to moja sprawa [21:19:19] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: no to nice [21:19:25] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Gangsta: Wchodzisz na TS? [21:19:25] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: nie chce byc sprawdzany [21:19:33] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: nie bo nie mam czasu [21:19:46] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: zaraz i tak musze wylaczac kompa bo mam probe na koneic roku [21:19:47] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Gangsta: Odmawiasz? [21:19:54] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: no daj juz tego bana [21:19:59] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kakuszerina_: ile ? [21:20:19] [main/INFO]: [CHAT] [RC] Kakuszerina_ został tymczasowo zbanowany przez Gangsta na 1 tydzień 3 dni za Cheaty [Brak współpracy] Nie wiem co próbujesz tutaj komukolwiek wmówić, ale wyraźnie odmówiłeś sprawdzania Ciebie i sam dopominałeś się bana, tłumacząc się brakiem czasu. Z takim zachowaniem i prowokacją nawet byłabym za zwiększeniem kary, oraz procentowym ostrzeżeniem na forum.
 6. 1 point
  Ja z kolei rozumiem co masz do przekazania (Typowa walka z administracją na zamku jak na serwerach EasyHC, gildie etc) Propozycja nie jest zła, aczkolwiek na naszym serwerze to by się przyjęło dopiero pod koniec edycji, bo gdyby gracze już zdobyli te epickie itemy to mogliby stracić cała chęć do gry. (Obecna edycja trwa od piątku) Co jakiś okres czasu pod koniec edycji organizujemy walki tego typu, lecz takiej formy jeszcze nie było. Póki co, jestem na NEUTRAL
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  Twój nick: Mordensoldier Miejsce występowania bugu: Sklep WWW Opis problemu: Wydaje mi się, że w sklepie internetowym został podany błędny e-mail do zgłaszania błędów z nieotrzymaniem rangi/itemów/expa, tj. "rwalowski.nextgamers@gmail.pl". Z tego co wiem, to gmail jest tylko z końcówką .com, jednakże mogę się mylić. Dodatkowe SS'y [niewymagane]: ...
 10. 1 point
  Wybierz Administratora, który zasłużył się Twoim zdaniem najbardziej w tym tygodniu. UWAGA! Głosy osób, które nie są aktywnymi Użytkownikami naszej społeczności nie będą brane pod uwagę!
 11. 1 point
 12. 1 point
  przekonalas mnie baardzo duzo powiedzialas dziekuje
 13. 1 point
  Zgłoszenie zostało zaakceptowane! Zostanie one wdrożone przez technika przy najbliższej okazji!
 14. 1 point
  Dzień dobry Varvick. Nazywam się Frandek i od ponad 3 lat jestem minecrafterem.
 15. 1 point
 16. 1 point
  Glasgow Państwo na litere W
 17. 1 point
  Nie Giecio will you approach me?
 18. 1 point
 19. 0 points
 20. -1 points
 21. -1 points
  Witaj na naszym serverze i życzę ci miłej gry
 22. -1 points
  Witaj na naszym serverze i życzę ci miłej gry
 23. -1 points
  Witaj na naszym serverze i życzę ci miłej gry
 24. -1 points
  Jestem Morden i od 3 lat staram się walczyć z chorobą zwaną eryteronizmem, jednak na serwerze zbyt szybko się rozprzestrzenia.
 25. -1 points
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×