Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/16/2019 in all areas

 1. 3 points
  Podobno już ugasili pożar
 2. 3 points
  Myślę, że pani Katarzyna Dowbor wyremontuje katedrę w 5 dni.
 3. 2 points
  Kiedyś miałam to samo, delfiny zniknęły mi jak weszłam na serwer po 1 dniu od wypuszczeniu delfinów na działkę. Bucha powiedział wtedy, że gdy problem będzie występować w większej skali to sie tym zajmą także czekamy Panie Buchowiczu
 4. 2 points
  Skarga na Gracza została odrzucona!
 5. 2 points
  Na pierwszy rzut oka gracze mogą nie zauważyć tutaj obrazy administracji, jednak jeśli z bliska spojrzycie na kamień w kopalni, zobaczycie, że skarga jest słuszna. Ponieważ powody są niepodważalne - jestem przeciw ukaraniu użytkowniczki poważnej społeczności poważnego serwera svRealCraft.
 6. 2 points
  TO JEST ZŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ładna działka.
 7. 1 point
  *Zarząd Serwera ma prawo pominąć maksymalne ramy czasowe Taryfikatora lub wydać zgodę na zwiększenie kary, jeżeli uzna to za zasadne oraz adekwatne do sytuacji.
 8. 1 point
  Coś Ty na tej działce narobił? Pewnie budowla się nie udała na działce i szybko musiałeś się jej pozbyć
 9. 1 point
  za****ł całą dolinę Cenzura //zienteKK
 10. 1 point
 11. 1 point
  Skarga na Gracza została odrzucona!
 12. 1 point
  Majkuśsabuś, jeśli ktoś obraża kogoś, w tym przypadku Jibyeol, to nie robisz za adwokata tej osoby i nie piszesz na niej skargi. Możesz przekazać informację o takiej sytuacji osobie obrażanej. Skargę odrzucam, ponieważ uno - nie ma sensu, dos - tak jak wcześniej napisałem - nie ty zostałeś obrażony, nie jesteś adwokatem serwera RealCraft.
 13. 1 point
  Najchętniej napisałbym list do rządu, żeby zmienić nazwę gatunkową "lis" na coś innego, ponieważ te zwierzęta podszywają się pod członka naszej administracji. Na nie - skarga bez sensu - nie ma tutaj niczego o naszym administratorze, tylko o lisie.
 14. 1 point
  Nie no, ale fajnie ci się ta działka paliła.
 15. 1 point
  Nie mam :c Masz światłowód w swoim mieście?
 16. 1 point
 17. 1 point
  Jakim cudem 500 lat po tym. W takim razie telwpoetujemy się 800 lat do przodu.
 18. 1 point
  Propozycja została odrzucona!
 19. 1 point
  Chyba tak, nigdy nie próbowałem. Umiesz jeździć na wrotkach/rolkach?
 20. 1 point
  Zaćmienie słońca. 5 lat później okazało się, że morden żył, ponieważ picknął ekko i użył ulta, po czym schował się. Wyjął telefon i wpisał kod "1-999-724-6545537" oraz "1-999-8665-87". Nvm, zmieniamy czas akcji - teleportejszyn 500 lat później.
 21. 1 point
  "*** u noob, report my team for feeding". Na szczęście Admin Forum grał na adc i miał statystyki 20/4, dlatego zrobił onetap'a na elise, po czym wygrał grę. Został uznany za Boga i każdy go wielbił (nie chodzi o zientka). Dodatkowo był nieśmiertelny i odporny na wszystko (szach mat @Jibyeol)
 22. 1 point
 23. 1 point
  Wzór oraz wymagania: Wymagania: Minimalny wiek to 14 lat Znajomość WorldEdita oraz VoxelSnipera na podstawowym poziomie (znajmość tych pluginów jest obowiązkowa!) Kreatywność oraz różnorodność Mikrofon oraz TeamSpeak3 Wieloletni staż jako Budowniczy na przeróżnych serwerach Minecraft Umiejętność budowania w wielu stylach Umiejętność pracy w zespole oraz dobra cierpliwość 5 screenshotów Twoich budowli Zastrzeżenia: Format tematu to: [Podanie Bud]TwójNick. Brak formatu - podanie zostaje automatycznie odrzucone. Jeżeli podanie zostanie odrzucone, następne można napisać po upływie 14 dni. Opiekun Budowniczych ma 7 dni na rozpatrzenie podania. Niespełnione wymagania lub niezastosowanie się do wzoru będzie skutkowało automatycznym odrzuceniem podania oraz nadaniem odpowiednich procentów! Budowle powinny być przygotowane na potrzeby podania i nie mogą one znajdować się na innych forach/stronach internetowych. Kopiowanie lub plagiat budowli z internetu będzie skutkował blokadą pisania podań na Budowniczego. Wzór: Nick: ... Wiek: ... Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? : ... Style, w których potrafisz budować: ... Jak oceniasz swoją znajomość WorldEdita? [od 1 do 10]: ... Jak oceniasz swoją znajomość VoxelSnipera? [od 1 do 10]: ... W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność? [od 1 do 10]: ... Pięć screenshotów Twoich budowli (wymagane): ... ... ... Napisz kilka zdań o sobie (i dotychczasowej działalności jako Budowniczy): ... ... ... Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać Budowniczym? : ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 24. 1 point
  Wzór pochwały dla Administratora Uwagi: Prosimy zapoznać się z Regulaminem Pochwał. Temat wątku to [Pochwała] Nick_Administratora. Niezastosowanie się do tego zastrzeżenia grozi nadaniem procentów na Forum oraz odrzuceniem pochwały. Wzór: Twój nick: ... Nick Administratora: ... Ranga Administratora: ... Zasługi Administratora: ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 25. 1 point
  Dostałeś to zdjęcie ode mnie, więc nie mogę ocenić inaczej... 100000000000.99/10
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×