Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 11.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

  1. 2 punkty
    Urzekła mnie ta historia, a sam pomysł pozbycia się Administracji uważam za fenomenalny.
  2. 1 punkt
    1. Nick Na Serwerze: lisek2132. Wiek: 173. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 5-6 lat z przerwami5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: - Serwer: 10h- TeamSpeak3: 10h- Forum: 3h6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): //zawieszone7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Dostałem bana za "oszukiwanie administracji podczas sprawdzania" na 10 dni.8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:Mam na imię Kuba, ale w szkole mówią na mnie lisek. Mieszkam w anglii od 6 roku życia więc naturalnie łatwiej mi się rozmawia po angielsku ale po polsku też coś umiem. W wolnym czasie uwielbiam grać w piłkę nożną (Tak wiem bardzo oryginalne). Przez ostatnie parę lat gram głównie w LoLa9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?Myślę że mam duże doświadczenie jeśli chodzi o serwery minecrafta. Zwłaszcza jeśli chodzi o rc`ka. Brakuje mi pomagania nowym graczom. Ale banowanie też jest spoko10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:Już wspominałem o mojej działalności w internecie czyli granie w LoLa. Również interesuje się informatyką. 11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:Zmotywował mnie głównie Erange i trochę quantum. Też chce zlikwidować osoby toksyczne z serwera. 12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Chyba13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 6/1014. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak znam.15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak umiem.16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Myślę że tak.17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: NieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
  3. 0 punktów
    Twój nick: XxRADZIOxX Miejsce występowania bugu: Server MC. Opis problemu: Nie wiem czy można to nazwać bagiem ale skriny mówią same za siebie :P Chodzi że skrzynki wyglądają tak samo jak enderchesty :/ Dodatkowe SS'y [niewymagane]:
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×