Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/02/2019 in all areas

 1. 2 points
  @majkasaba jeśli pouczasz graczy, upewnij się, że faktycznie robisz to prawidłowo. - Można dać jednocześnie skargę na kilka osób, pod warunkiem, że one były z tą sprawą powiązane. - Za 40 zł policja nawet nie ruszy palcem. - Pozwól, że karaniem graczy zajmie się Administracja serwera. - Kupno itemów od kogoś za realne pieniądze nie jest takim wykroczeniem, jak sprzedawanie ich. Co do samej skargi: Brak wystarczających dowodów w sprawie. Jedynie widać tutaj rozmowę między KitPvp i AjroQs, gdzie sam oskarżony wydaje się w ogóle zmieszany propozycją KitPvp. Wiem, że istnieje spina między KitPvP123, a olek i AjroQs, gdyż ten już dwukrotnie został ukarany banem za udostępnianie publicznie ich danych osobowych na serwerze. Wydaje mi się, że to zwykła prowokacja i chęć oskarżającego pozbycia się owych graczy z serwera. Dodatkowo nie rozumiem, dlaczego w to wmieszany jest olek, gdyż na dowodach nie ma nawet jego nicku. Twierdzisz, że sprawdziłeś to wszystko, gdzie PSC poszło, dowody? Gdzie jakiekolwiek dowody dla nas, że faktyczne je mu dałeś? Pamiętaj, że za fałszywe skargi utrudniasz pracę Administracji, za co również możesz zostać ukarany.
 2. 1 point
  Temat wątku: Scamowanie/handel za pieniądze 1.Twój nick: KitPvP123 2.Nick osoby oskarżonej: AjroQs , olek405 3.Miejsce wydarzenia: serwer mc 4.Data i godzina wydarzenia: 02.05.2019 godz: 14.36 5.Proponowana kara: perm / oddanie pieniędzy 6.Opis sytuacji: AjroQs napisał do mnie czy chce kupić beacona za prawdziwe pieniądze zgodziłem się i powiedział ze za 40 zl psc da mi beacona wysłałem mu kody i po chwili zaczęły znikać pieniądze powiedziałem slowo o stronce z sprawdzaniem na co poszło psc od razu się przestraszył i uciekł z kanału i nie wrócil a pieniędzy i beacona nie ma 7.Dowody:
 3. 1 point
  powinien dostać bana na miesiąc/perma za takie oszustwo + takie coś wychodzi jurz poza taryfikator kar minecraft bo jest to oszustwo w realu za realne pieniądze poninieneś iśc z tym na policje mimo rze kwota na kturom cie oszukał jest niewielka wienc pewno więzienia by nie dostał ale mandat morze tak inne przestemstwa graczy - killy przeklinanie/obraza gracza -aziqpl przeklinanie -tdfpl/tdepl obraza gracza - kitypvp123 najprawdopodobniej przyznanie sie do kupna itemow co z tego co wiem jest chyba na serwerze zabronione ps nie morzna dawać skargi na 2 graczy w 1 poście więc sie zdecyduj na kturego kolesia skarge dajesz pozdrawiam i słurzę zawsze dobrom radom majkasaba
 4. 1 point
  JIbyeol, nie chodzi mi o to że główki wypadają ze spanerów. Chodzi o to że główki wypadają z mobów ze spawnerów, i np. szanse na główkę z moba ze spawnera wynosi 0,3%
 5. 1 point
  Jestem na NIE. Obecna szansa na wypadnięcie głowy wynosi 0,5% co jest i tak mega małą szansą, zwłaszcza dla tych nieposiadających grabieży na mieczu. Gdyby sobie ktoś stał przy spawnerze i czekał na same główki, to rozgrywka by straciła sens. Właśnie bardziej logiczne jest wysilenie się, aby je zdobyć poprzez ciągłą eksplorację terenu, niżeli pójście na łatwiznę.
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
  Zientor śpi To może teraz Jibyeol
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×