Jump to content

Luźna strefa Forum

Dział w którym znajdują się fora takie jak zabawy na Forum, centrum pomocy, nasze budowle oraz wiele więcej innych tematów!

Forums

 1. Zabawy na Forum

  Co wolisz? Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie? Twoja ulubiona piosenka? To tutaj możesz bawić się z innymi!

  3,529
  posts
 2. Off-Topic

  Chcesz pokazać swoje budowle, pochwalić się swoimi statystykami na serwerze lub powspominać stare czasy dzieląc się tym z innymi? Ten dział oferuje Ci to! 

  24
  posts
 3. Przywitaj się!

  Miałeś przerwę od grania? Zapomniałeś przywitać się z innymi Użytkownikami i Graczami? Tutaj możesz to zrobić!

  24
  posts
 4. Centrum Pomocy

  Nie wiesz, jak zainstalować Minecrafta? Masz problem z launcherem? Nie wiesz, czemu coś Ci nie działa? Możesz to zgłosić w tym dziale!

  1
  post
 5. Tips

  Poradniki 

  10
  posts
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×