Jump to content
Wybierz Administratora Tygodnia 17-23.06.2019 Read more... ×
[NOWY] Regulamin Serwera Minecraft Read more... ×

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Bvcha

  odrzucone [Slowa]

  Propozycja została odrzucona!
 3. Skarga na Administratora została odrzucona! Przyczyna to: [Sprawa wyjaśniona wyżej]
 4. Lucyfer

  Ban za Obraze Administracji

  Jak na prawdziwego katolika przystało posiedz te 4 dni w piekle
 5. Kossowskyy misiu kolorowy jak już piszesz skargę to miej jajca by przyznac się własnych słów jakie wypowiedziałeś w stronę administracji ;] Znając Olka i Gangstę bardzo bardzo wątpię żeby dali kiedykolwiek banicje bez powodu. Użyłeś wulgaryzmów? Użyłeś. Taryfikator jest ogólno dostępny ? Jest. Obraziłeś administratora ? Myślę że na 99% tak. Jako gracz jestem za odrzuceniem skargi. Pozdro
 6. Today
 7. zienteKK

  Kto pod tobą odpowie?

  Nie Avrelka?
 8. zienteKK

  Wyraz na ostatnią literę

  MultiKonto
 9. zienteKK

  Państwa Miasta

  Łódź Państwo na D
 10. Poland_ Foka

  Wyraz na ostatnią literę

  tadam
 11. Poland_ Foka

  W jakim wieku...

  W wieku 4lat W jakim wieku pierwszy raz dostales kieszonkowe?
 12. Giecio

  Państwa Miasta

  Sao Paulo Miasto na Ł
 13. Giecio

  Wyraz na ostatnią literę

  Alfabet
 14. XxRADZIOxX

  wzór Współdzielenie IP | Zmiana nicku

  Nick: XxRADZIOxX *Nick osoby, z którą dzielisz IP : ManyKolo567 Akceptuje //zienteKK
 15. Giecio

  odrzucone [Slowa]

  Na serwerze gra wiele osób, które są jeszcze dziećmi. Czat powinien być miejscem przyjaznym dla nich, więc chcemy, aby nie był zapełniony wulgaryzmami, właśnie ze względu na tą grupę wiekową. Nadawanie upomnień ma sens, ponieważ zwracają one uwagę na czyn, który popełnił gracz, oraz są ostrzeżeniem przed większą karą, która będzie nadana, jeżeli gracz się nie uspokoi. Jestem na NIE.
 16. Poland_ Foka

  Bug z AutoFarmą

  Twój nick: ZOORtheKID Miejsce występowania bugu: dzialka gracza ZOORtheKID Opis problemu: po restarcie serwera [18.06.2019 około 18:30] po wejściu na serwer i działkę dostałem do ekwipunku autofarme która była na mojej maszynie do autofarm lecz była to autofarma Speed 1 poziom 1 a na maszynie mialem Speed 5 poziom 4 oraz AutoNiszczenie po urosnieciu pieniadze na konto mi nie wrocily po tym bugu.
 17. Giecio

  Kto pod tobą odpowie?

  Ty no nie PUBG?
 18. Kaelus

  odrzucone [Adm vs Gracze]

  Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"
 19. Kaelus

  odrzucone [Propozycja] Rangi

  Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"
 20. Kaelus

  akceptowane [Propozycja] Łowisko

  Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Akceptowane"
 21. Nick zbanowanego: Kossowskyy Nick Administratora, który banował: Gangsta Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer Mc/TeamSpeak3/Forum): Mc Długość bana: 4d Kiedy to się stało? : 18.08.2019 godzina 15:10 Opis sytuacji: Dostałem bana za obraze @olek407 Za co bardzo cię przepraszam, przepraszam również @Gangsta za nie pod stawną skargę Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Jeszcze raz szczere przepraszam. *Screen bana: https://imgur.com/a/oLGuRR6
 22. Pan_Ciastko01

  odrzucone [Slowa]

  Cześć. Wiem, że przed chwilą pisałem propozycje adm vs gracze która została odrzucona i zaraz kolejną propozycję... No ale kij musze o tym napisac (to w sumie głownie do własciciela) Wiem, że pewno 99% bd mnie ciskać, nie zgadzać sie smiać z tego... Ale trudno próbuję. Chodzi mi, że jak ktos pisze k**a czemu mi to zabrałes np to dostaje upomnienie no dobra niby bluzni no dobra nie fajnie. Ale to jest 100% pewne, że każdy człowiek w swoim życiu zabluznij.... A nie tylko dawać /upomnienie niepoprawne użycie czatu... Moim zdaniem to nie ma sensu, pewno myslicie a jak ktos bd pisał kur*a to bd bluznil nie fajnie... No dobra jesli uzyje tego często spoko może byc za to upomnienie/mute no ale... Nie jak raz napisze to już ma upomnienie, nie przesadzajmy... Pozdrawiam.
 23. xNadix

  akceptowane Skarga na gracza R0XU

  Skarga na Gracza została zaakceptowana! Gracz otrzymał karę adekwatną do popełnionego czynu w formie bana/upomnienia!
 24. 1.Twój nick: kcino 2.Nick osoby oskarżonej: R0XU 3.Miejsce wydarzenia: Na serwerze 4.Data i godzina wydarzenia: 2019.06.18 16:16 5.Proponowana kara: warn albo ban na 1-2 dni ale bardziej wolał bym tą drugą opcje 6.Opis sytuacji: obraził mnie na /msg 7.Dowody:
 25. Napisałeś obraźliwe do @olek407 więc poprosił mnie żebym Cię zbanował na 4 dni za Obrazę Administracji. Tutaj przedstawiam dowód. [CHAT] [Gracz] Kossowskyy: olek dlaczego mnie upomniałeś skoro jes tu takie coś takiego jak *** to jest bez sensu idioto j¤¤¤¤y [CHAT] [RC] Kossowskyy zosta� tymczasowo zbanowany przez Gangsta na 4 dni za Obraza Administracji Takie oto słowa padły w stronę Olka, który mnie poprosił o nadanie dłuższego bana.
 26. Bvcha

  znikneły mi zwierzeta

  Prosiłbym o zamieszczenie jakichkolwiek dowodów, gdzie widać, że masz zwierzęta. Czas masz do końca tygodnia.
 27. Prosiłbym o wypowiedź @Gangsta oraz @olek407.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×