Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Kaelus

  akceptowane [Propozycja] Regulamin

  Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Akceptowane"
 3. Kaelus

  odrzucone [Propozycja] Informacja na Forum

  Wątek został przeniesiony z "Propozycje" do "Odrzucone"
 4. Kaelus

  akceptowane [Bug][MC]delfin na działce

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Akceptowane"
 5. Kaelus

  zamknięte serwer nie dziala

  Wątek został przeniesiony z "Centrum Pomocy" do "Archiwum - Forum dla Graczy"
 6. Miner_x14

  [Podanie Bud] Jibyeol

  Chyba cie zgieło, że będę tyle czytać, nie wiem masz na tak
 7. Bvcha

  odrzucone [Propozycja] Nowy spawn

  Propozycja została odrzucona!
 8. eryter22

  X czy Y

  Złoty miecz grabież VI Góra czy wzgórze?
 9. eryter22

  Kto pod tobą odpowie?

  Nie Jibyeol?
 10. Jibyeol

  Kto pod tobą odpowie?

  Ja Vertan?
 11. eryter22

  Wyraz na ostatnią literę

  Zamek
 12. Jibyeol

  Wyraz na ostatnią literę

  Krajobraz
 13. Jibyeol

  X czy Y

  Starsza zawsze zachowa swój urok, ale wygodniejsza nowsza. Diamentowy miecz Grabież III z naprawą czy Złoty miecz Grabież VI bez możliwości nałożenia naprawy?
 14. eryter22

  odrzucone [Propozycja] Nowy spawn

  Gracze przychodzą i odchodzą, takie jest odwieczne prawo natury i tego nie zmienisz. Brak wzoru. Jestem na nie.
 15. Jibyeol

  odrzucone [Propozycja] Nowy spawn

  Brak zastosowania się do wzoru jest tutaj już wyrokiem niepowodzenia na tę propozycję. W każdym razie - Na spawnie znajdują się tabliczki, gdzie znajdują się podstawowe komendy, w tym teleport na działkę. W ekwipunku nowego gracza jest książka (Kieszonkowe Centrum Pomocy), która również zawiera takie oto informacje. Tyle mam do powiedzenia w temacie.
 16. murad089

  odrzucone [Propozycja] Nowy spawn

  Twój nick: murad089 Propozycja dotyczy (tytuł): Nowy spawn Opis propozycji: Musi być portal do swojej działki bo niektórzy odchodzą bo nie wiedzą jak wejść na działkę mój kolega odszedł bo nie wiedział jak wejść Dodatkowe SS'y:
 17. Gangsta

  Witam

  Witaj
 18. Varvick

  [Podanie Bud] Jibyeol

  Na pewno można pożałować faktu że w podaniu występują jedynie screeny jednej budowli, tym bardziej że Jibyeol wykazywała się już w innych projektach na swoich działkach, jednak: + Nawet na przykładzie tej jednej budowli widać estetykę w stylu budowania + Zobaczyć można umiejętność tworzenia obszernych przestrzeni wewnątrz budowli, jak i ich gospodarowanie + @eryter22 Wspomniał o cierpliwości? Sam byłem świadkiem sytuacji w której główna zainteresowana parę razy zmieniała ogólny zamysł kawałka ściany i schodów, żeby tylko najlepiej pasował do reszty ściany- mało komu chciałoby się eksperymentować z budowlą do tego stopnia. W podaniu wspomniane jest też pare styli, które wydaje mi się nie są wiodącymi w dotychczasowej ekipie budowniczych, np. modernistyczny, azjatycki, czy też apokaliptyczny. Ale do czego zmierzam? A do tego że tak jak w grupach budowniczych ukierunkowanych w swoich projektach na jeden konkretny styl, tak w przypadku budowniczych na serwerze free build, który może być otwarty na przeróżne style i ich mieszanie, Jibyeol ma szansę z pozytywnym skutkiem dołożyć do przyszłościowych projektów sporo od siebie. Kończąc swój wywód wciąż żałuje że nie możemy w podaniu zobaczyć innych projektów, lecz jako gracz mocno liczę że będę mieć do tego okazje już na serwerze.
 19. CampER

  Wyraz na ostatnią literę

  Rzeźnik
 20. Mordensoldier

  [Podanie Bud] Jibyeol

  Na nie, nie umiesz budować w stylu barokowym i renesansowym, poza tym nie dasz rady odbudować Notre Dame.
 21. eryter22

  [Podanie Bud] Jibyeol

  Wszystko fajnie, tylko wrzuciłaś 5 ssów jednej budowli, a tak raczej nie powinno być, powinno być 5 różnych budowli, dodatkowo budowla ta raczej nie była budowana pod potrzeby podania, a konkursu na najładniejszą działkę. Btw. jednym z wymagań jest cierpliwość, do której nie jestem pewny czy ją posiadasz. Niespełnione wymaganie. Jestem na nie.
 22. Gangsta

  [Podanie Bud] Jibyeol

  Jestem na TAK + Wiek + Ogarniasz + Ładnie budujesz + Ładne podanie + Przyda się kolejna para rąk do pomocy + Aktywność Kocham Cię
 23. Nick: Jibyeol Wiek: 20,5 Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?: Tak Style, w których potrafisz budować: Nowoczesny, Gotycki, Azjatycki, Starożytny, Apokaliptyczny... W wielu potrafię się odnaleźć. Jak oceniasz swoją znajomość WorldEdita? [od 1 do 10]: 9/10 Jak oceniasz swoją znajomość VoxelSnipera? [od 1 do 10]: 6/10 (Szybko się uczę, na pewno się douczę) W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność? [od 1 do 10]: 8/10 (Są momenty, gdzie przekracza nawet skalę) Pięć screenshotów Twoich budowli (wymagane): Napisz kilka zdań o sobie (i dotychczasowej działalności jako Budowniczy): Jestem młodą dziewczyną z ogromem wolnego czasu, który czasem nie wiadomo na co poświęcić. Lubię budować, w tym siebie wyrażam, ale też z każdą moją pracą staram się być oryginalna. Mam kilkuletni staż bycia w ekipie Budowniczych na poprzednich serwerach. Wielokrotnie nawet na RealCraft byłam proszona przez graczy o zbudowanie dla nich domków, czy innych konkretnych budowli. Mam bardzo duże doświadczenie w tym temacie, które było budowane przez okres ponad pięciu lat. Dlaczego właśnie Ty miałabyś zostać Budowniczym? : Jako, że byłam budowniczym na wielu serwerach, jak i Adminem, znam prawie, że perfekcyjnie WorldEdit. Co do Voxela, muszę się jeszcze podszkolić, ale myślę, że to nie będzie sprawiało żadnego problemu. Wiele osób wysoko ocenia moje budowle, dlatego wiadomo, że to wszystko przekłada się na rzeczywistość. Coś faktycznie musi w nich być, że przyciągają one wzrok. Jestem kreatywna, momentami aż przesadnie, że mogę poświęcić całą noc na budowanie, aby zrealizować swoje wszystkie pomysły. Poza tym, zawsze dodatkowy wand do pracy się przyda, jak i obie łapki. Zgłaszam chętnie swoją gotowość do pracy i mam nadzieję, że razem z resztą ekipy, będę mogła w pewien sposób dumnie oddawać budowle do serwerowego użytku. //edit Do eryter22 -> Z tego, co dowiadywałam się, nie musi być to 5 screenów różnych budowli, mają być po prostu moje. A co do budowli na konkurs, jest kompletnie inna, ponieważ poprzednio miałam domek w stylu nowoczesnym, z jak sama nazwa konkursu mówi - motywem wiosennym. To zostało zbudowane następnie po tym. Co do budowli specjalnej do podania - Nie jest bezpośrednio określone, że TYLKO zbudowane do podania, ale mają to być przede wszystkim użyte tylko do niego, a nie innych, już wcześniej udostępnionych w internecie, jak i innych forach.
 24. PUBG

  Witam

  Witam Cię
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersjach od 1.12.x do 1.13.x. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×