Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. oczekuje [Podanie] lisek213

  Podanie zostało wstępnie zaakceptowane! Na rekrutacje zapraszamy na naszego TeamSpeak3, dnia 18.12.2018 o godzinie 19:00! W nicku prosimy dopisać <nick> /rekrutacja IP: ts.svrealcraft.pl
 3. Dzisiaj
 4. Wyraz na ostatnią literę

  Atak
 5. odrzucone [BUG][MC] Skrzynki.

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Odrzucone"
 6. odrzucone [BUG][MC] Skrzynki.

  Zgłoszenie zostało odrzucone!
 7. akceptowane [BUG][STRONA]Wyszukiwarka Graczy

  Wątek został przeniesiony z "Zgłaszanie bugów" do "Akceptowane"
 8. akceptowane [BUG][STRONA]Wyszukiwarka Graczy

  Zgłoszenie zostało zaakceptowane! Zostanie one wdrożone przez technika przy najbliższej okazji!
 9. akceptowane [BUG][STRONA]Wyszukiwarka Graczy

  Z początku myślałem, że tylko u mnie występuje taki błąd, ale widzę że inni też mają z tym problem. Jestem za poprawieniem tego, gdyż żaden z nas nie ma możliwości wyszukania danego gracza w celu sprawdzenia jego/jej aktywności na serwerze przez co zakładka Gracze jest bezużyteczna na obecną chwilę.
 10. oczekuje [Podanie] lisek213

  Byłeś już w administracji i nie sprawiałeś problemów. Btw. ciekawi mnie jakie osoby toksyczne chcesz zlikwidować z servera. Jestem na tak.
 11. akceptowane [BUG][STRONA]Wyszukiwarka Graczy

  Również, zauważyłem ten błąd, ale widzę, że ktoś już o nim napisał. Ten błąd jest bardzo uciążliwy.
 12. aka47

  Siemka :d
 13. Brak rangi VIP

  Wątek został przeniesiony z "Centrum Pomocy" do "Archiwum - Forum dla Graczy"
 14. Wczoraj
 15. oczekuje [Podanie] lisek213

  Jestem na tak. Powody: - Doświadczenie - Wiek - Spełnione wymagania
 16. oczekuje [Podanie] lisek213

  Jestem na TAK: - Duże doświadczenie - Dobrze się sprawował podczas bycia w administracji - Miła osoba - Kompetentny
 17. Twój nick: 8olo Miejsce występowania bugu: Strona Opis problemu: Po wyszukaniu gracza wyskakuję błąd. Dodatkowe SS'y:
 18. 1. Nick Na Serwerze: lisek2132. Wiek: 173. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 5-6 lat z przerwami5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: - Serwer: 10h- TeamSpeak3: 10h- Forum: 3h6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): //zawieszone7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Dostałem bana za "oszukiwanie administracji podczas sprawdzania" na 10 dni.8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:Mam na imię Kuba, ale w szkole mówią na mnie lisek. Mieszkam w anglii od 6 roku życia więc naturalnie łatwiej mi się rozmawia po angielsku ale po polsku też coś umiem. W wolnym czasie uwielbiam grać w piłkę nożną (Tak wiem bardzo oryginalne). Przez ostatnie parę lat gram głównie w LoLa9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?Myślę że mam duże doświadczenie jeśli chodzi o serwery minecrafta. Zwłaszcza jeśli chodzi o rc`ka. Brakuje mi pomagania nowym graczom. Ale banowanie też jest spoko10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:Już wspominałem o mojej działalności w internecie czyli granie w LoLa. Również interesuje się informatyką. 11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:Zmotywował mnie głównie Erange i trochę quantum. Też chce zlikwidować osoby toksyczne z serwera. 12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Chyba13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 6/1014. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak znam.15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak umiem.16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Myślę że tak.17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: NieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
 19. wzór Współdzielenie IP | Zmiana nicku

  Nick: XxRADZIOxX *Nick osoby, z którą dzielisz IP : ManyKolo567 **Nicki osób, z którymi dzielisz IP : ManyKolo567
 20. aka47

  Witaj ponownie były modzie chatu :)
 21. aka47

  Hej.
 22. Wyraz na ostatnią literę

  Abstrakcja.
 23. Wyraz na ostatnią literę

  Droga
 24. aka47

  Witaj
 25. aka47

  Elo kto pamięta ten pamięta tego najlepszego kozaka na tym serwerze xD pozdro ogólnie Cezary, lat 18. Hurtworld/League of Legends/Metin2 yt: https://www.youtube.com/channel/UCxYOLE8rG_yRvt4zyl0Bjkg?view_as=subscriber zostaw se suba gosciu P564L
 26. Ostatni tydzień
 27. W tym wątku znajdziesz Wzór skargi na Gracza, Regulamin skarg na Graczy oraz Uwagi ogólne ich dotyczące. >> Regulamin pisania skargi na Gracza! << 1. Skargi składamy >> tutaj<< 2. W owym dziale mogą się znaleźć tylko skargi na Użytkowników. Skargi na Administracje składamy w dziale Centrum Administracji › Skargi na Administracje 3. Skargi należy pisać według poniższego wzoru. Nie zastosowanie wzoru wiąże się z nadaniem odpowiedniej ilości % dla właściciela wątku. 4. Jeden wątek dotyczy skargi na jednego Użytkownika. Sprostowanie: Podanie więcej niż na jednego Użytkownika oznacza łamanie wzoru oraz procenty (10%). 5. W odpowiedziach nie umieszczamy skarg na kolejne osoby, lecz zakładamy nowy wątek. 6. W odpowiedziach pod skargą powinny się wypowiadać osoby, które były świadkami sytuacji lub są oskarżone/oskarżające. 7. Skargi bez jednoznacznych dowodów nie będą mogły być rozpatrzone pozytywnie. 8. Administracja, w zależności od ilości skarg, ma 3 dni na ich rozpatrzenie. 9. Sztuczne nabijanie postów, będzie karane procentami. To nie miejsce na dyskusje. Jeśli chcesz coś dopowiedzieć, edytuj post. 10. Każdy wątek musi być napisany zgodnie z obowiązującymi zasadami Netykiety oraz Regulaminem Forum. 11. W wyjątkowych sytuacjach Administracja dopuszcza rozpatrzenie skargi w odstępstwach od powyższych reguł. >> Uwagi ogólne skarg na Graczy! << 1. Podaj dokładne nicki osób, zarówno swój, jak i osoby oskarżonej. 2. Miejscem wydarzenia może być: Serwer MC, Serwer TS3, Forum. 3. Data i godzina wydarzenia powinna być jak najdokładniejsza, aby łatwiej było ją zweryfikować. 4. Proponowana kara powinna być zgodna z Taryfikatorem. 5. Opis sytuacji powinien być dokładny, zgodny z prawdą, zawierający jak najwięcej szczegółów, które pomogą w rozpatrzeniu tej sprawy. Bądź jak najbardziej obiektywny i spokojny, gdy opisujesz owe zdarzenie. 6. Dowody, czyli między innymi ss'y, logi, wideo, linki, nagrania itp. nie mogą być edytowane na niczyją korzyść! 7. Dowody nie mogą być umieszczone na pobieralni, lecz na hostingu. >> Wzór skargi na Gracza! << Temat wątku: [Skarga][Miejsce] Nick oskarżonej osoby 1.Twój nick: ... 2.Nick osoby oskarżonej: ... 3.Miejsce wydarzenia: ... 4.Data i godzina wydarzenia: ... 5.Proponowana kara: ... 6.Opis sytuacji: ... 7.Dowody: ... * - Wzór wystarczy skopiować, a po wklejeniu pojawi się formatowanie.
 28. wzór Współdzielenie IP | Zmiana nicku

  Nick: ZazziC *Nick osoby, z którą dzielisz IP : BEP Akceptuje //papanios
 29. akceptowane  [Skarga][Miejsce] ania

  Wątek został przeniesiony z "Skargi na Graczy" do "Akceptowane"
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
aboutus
Nasz serwer FreeBuild funkcjonuje na wersji 1.13.1. Zmieści się na nim nieograniczona ilość Graczy. Codziennie odbywają się ciekawe eventy z przeróżnymi nagrodami - od voucherów na VIP'a po nagrody pieniężne na serwerze. Innowacyjny system działek wpływa na rozwój ekonomiczny Użytkownika - na każdego Gracza przypada jedna działka, którą może powiększyć od 25x25 do 50x50. Rozbudowana mapa surowcowa pozwala Graczom na pozyskiwanie przedmiotów, których nie znajdą w standardowym sklepie. Dla Użytkowników nie posiadających Minecraft w wersji premium, istnieje możliwość zakupienia zmiany skinów. Grając na naszym serwerze możesz zabłysnąć! Stań do walki o zaistnienie w rankingu pieniędzy, punktów pvp, wykonanych zadań i nie tylko! Stań się popularny i rozpoznawalny dzięki dodatkowym rangom - Bogacz, VIP i SVIP.
×